УПЛ

Рух продовжив рекордну серію, але зіпсував Пономарьову ювілейний матч: Колос знову без перемоги в гостях

Переглядів 161
Віктор Глухенький
Ігровий момент у матчі Рух – Колос. Фото: ФК Колос (Ковалівка)
У другому недільному поєдинку в рамках восьмого туру Української Прем’єр-ліги Рух та Колос сильнішого не виявили та розійшлися безгольовою нічиєю (0:0).
  • Сьогодні Рух провів свій 110-й матч в УПЛ.
  • Головний тренер львів'ян Віталій Пономарьов біля керма Руху в рамках записав до свого доробку 50-й матч на рівні елітарного дивізіону вітчизняного футболу.
  • Рух утримує клубний рекорд, не пропускаючи голів в УПЛ впродовж 450-ти хвилин (чистий ігровий час).
  • Безвиграшна гостьова серія Колоса триває три гри: дві нічиї та дві поразки.

Моментів та ударів чимало, а саме шість на дві команди, але голів нуль. Саме так пройшов перший тайм поєдинку у Львові, де трохи кращими виглядали господарі поля.

Натомість по перерві гравців обох команд ніби підмінили. Гра у нападі від Краснопіра та Ко і гостей з Ковалівки видалася максимально беззубою і завершилися цілком закономірними нулями на табло «Арени Львів».

Україна. Прем’єр-ліга, 8-й тур

Рух – Колос 0:0 (0:0)

• Після восьми турів Рух має в активі 12 пунктів та займає шосту сходинку у турнірній таблиці УПЛ, а Колос з сімома заліковими балами посідає 12-й щабель.
  • У наступному турі Рух на виїзді зіграє проти Олександрії. Поєдинок заплановано на 5 жовтня, початок гри о 15:30.
  • Колос у турі номер дев’ять на вдома поміряється силами з Лівим Берегом. Гра у Ковалівці відбудеться 5 жовтня, а стартовий свисток прозвучить о 18:00.