Шахтар – АЗ: відеоогляд дебютного матчу ван Леувена на посаді коуча донеччан

Переглядів 7304
Дмитро Котков
Шахтар святкує гол у ворота АЗ. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар розписав результативну нічию 3:3 з нідерландським АЗ. У цій грі Патрік ван Леувен вперше виступив у якості головного тренера чемпіона УПЛ.

Восьмого липня відбувся контрольний матч між донецьким Шахтарем та нідерландським АЗ (Алкмаар). Це була перша зустріч «гірників» на літніх зборах у Нідерландах.

Перший тайм завершився внічию 1:1. На гол Меса де Віта донеччани відповіли точним ударом у виконанні Олександра Зубкова.

На початку другої половини поєдинку команди знову обмінялися голами. На забитий м'яч від Юсуфа Барасі Шахтар відповів голом від Валерія Бондаря.

На 65 хвилині нідерландський клуб знову вийшов вперед після того, як забив потенційний новачок. Але через десять хвилин донеччани третій раз за матч відігралися, завдяки точному удару Кевіна Келсі.

У підсумку зустріч, в якій поки що на неофіційному рівні дебютавав на посаді коуча гірників Патрік ван Леувен, завершилася внічию 3:3.

Не вдалось завантажити відео.

Контрольний матч

Шахтар (Донецьк) – АЗ (Алкмаар) – 3:3 (1:1)

Голи: Зубков, 17, Бондар, 50, Келсі, 76 - Де Віт, 9, Барасі, 48, потенційний новачок, 65.