УПЛ

Шахтар на зборах в Туреччині влаштував гольову перестрілку: «гірники» обмінялися голами з Копером

Переглядів 436
Олександр Карпенко
Шахтар провів свій другий товариський матч в рамках навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Команда Ігора Йовичевіча розписала мирову з Копером (2:2).

Копер відкрив рахунок у грі вже на 13-й хвилині зустрічі. Вілкімс Очієнг відзначився голом. За дві хвилини після пропущеного голу Шахтар відновив паритет на табл завдяки голу Івана Петряка.

У другій половині гри Копер знову вийшов уперед силами Брайта Едомвоньї на 64-й хвилині матчу. У компенсований час матчу Єгор Назарина дальнім пострілом зі штрафного все ж таки вирвав для Шахтаря нічию.

Таким чином, 2:2. Шахтар завершив другу гру на турецьких зборах. У першому контрольному матчі «гірники» поступилися віденській Аустрії (1:2).