УПЛ

«Шансів в Епіцентра було мало»: Скрипник розібрав поєдинок з новачком УПЛ

Олександр Карпенко
120
Віктор Скрипник. Фото: ФК Зоря
Головний тренер Зорі Віктор Скрипник підбив підсумки матчу 23 туру УПЛ проти Епіцентра (1:0), що сьогодні проходив у Києві.

Віктор Скрипник оцінив виступ Зорі, яка змогла втримати переможний результат в протистоянні з Епіцентром.

«Забили гол зі стандарту. В другому таймі грали прагматично та по рахунку. Мали шанс забити ще. Гарно оборонялися. Шансів в суперника було мало. Тиск був, але це нормально. Звичайно, хочеться грати краще. Сьогодні ж був прагматичний футбол, який приніс нам результат».

За його словами, ставка на результат принесла дивіденди у вигляді трьох залікових балів у скарбничку.

«Як я вже казав, коли програєш та граєш унічию, це одно. А коли постійно ведеш в рахунку і нічия – це болить. Немає нічого ідеального, але будемо намагатися ставати кращими. Дякую хлопцям за те, що всі викладаються на полі і немає байдужих».

Підтримка Зорі в особі президента клубу Євгена Геллера стала в нагоді луганчанам, які прагнуть піднятися вище.

«Звичайно, це приємно. Сьогодні він приїхав – ми перемогли. Сподіваємось, ця тенденція триватиме й далі. Євгеній Борисович завжди на контакті з командою. Це важливо», – наводить слова Скрипника пресслужба клубу.

  • Зоря знаходиться на восьмій позиції в турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 32 бали.
  • 17 квітня Зоря зіграє наступний матч проти Оболоні (18:00).
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри