Син Саленка забив два голи: Динамо розтрощило суперника з розгромним рахунком

Переглядів 534
Богдан Чернишевський
Роман Саленко. Фото: ФК Динамо
У понеділок, 14 жовтня київське Динамо перемогло в контрольному матчі Колос-2 (Ковалівка) з рахунком 4:0. Дублем у грі відзначиться Роман Саленко, син прославленого нападника Олега Саленка.

Роман Саленко, син відомого нападника Олега Саленка, відзначився дублем у контрольному поєдинку київського Динамо з Колосом-2 (4:0).

Перший м'яч Саленко-молодший забив у падінні, замкнувши простріл з лінії воротарського майданчика на 13-й хвилині. Другий свій м'яч він оформив після пасу з правого боку штрафного майданчика на 54-й хвилині.

Також він взяв участь у третьому м'ячі динамівців, віддавши гольовий пас на Миколу Михайленка на 42-й хвилині.

Контрольний матч

Динамо – Колос-2 – 4:0 (3:0)

Голи: Саленко, 13, 54, Герич 37, пен., Михайленко 42.

• Саленко-молодший перейшов в структуру Динамо в серпні 2022 року.
  • Його батько виступав за киян з 1989 по 1922 роки. Провів 129 матчів, забив 45 голів і віддав 18 результативних передач. Став найкращим бомбардиром чемпіонату світу (1994), є рекордсменом за кількістю голів, забитих на світовій першості в одному матчі (п'ять).