УПЛ

Скільки заплатило Динамо за футболіста з Ліги 1: біло-сині витратили більше, ніж трансферна вартість новачка

Артем Жилінський
223
Аліу Тіаре. Фото: Гавр
Київське Динамо офіційно підписало сенегальського центрального захисника Гавра Аліу Тіаре. Transfermarkt повідомив, скільки заплатили біло-сині за новачка.

Сьогодні, 2 вересня, київське Динамо офіційно оголосило про підписання сенегальського центрального захисника Аліу Тіаре, який раніше виступав за французький Гавр.

Контракт із 21-річним футболістом розрахований на чотири сезони. За інформацією порталу Transfermarkt, сума трансферу склала один мільйон євро, хоча сам ресурс оцінює вартість гравця в 800 тисяч.

  • Минулий сезон Тіаре провів в оренді в Нансі, де став ключовим елементом оборони, зігравши 30 матчів та відзначившись двома гольовими передачами.
  • Наразі Динамо очолює турнірну таблицю УПЛ, набравши 12 очок після чотирьох турів.
  • У п'ятому турі команда Олександра Шовковського зіграє з київською Оболонню 13 вересня, початок матчу заплановано на 15.30.
  • Нагадаємо, що вчора Динамо офіційно повідомило про підписання нігерійського вінгера Шоли Огундани.