«Стратегічно черкасці обіграли киян»: легенда Динамо пояснив, чому нічия – це успіх для ЛНЗ
Екскерманич збірної України Йожеф Сабо висловився щодо виконання завдання черкаським ЛНЗ у поєдинку 27-го туру УПЛ проти київського Динамо (0:0).
Після нічиєї у грі з Динамо (0:0) в 27-му турі УПЛ черкаський ЛНЗ зробив вагому заявку на омріяну медаль чемпіонату.
Легендарний фахівець Йожеф Сабо прокоментував успіх команди Пономарьова, відзначивши, що за грою черкаський колектив в останньому поєдинку поступався Динамо, але зумів втримати позитивний результат.
«Чи ЛНЗ досягло, чого хотіло? В принципі, так. Команда Віталія Пономарьова мріє бути на п'єдесталі, і вони не підпустили до себе Динамо. Тож виходить, стратегічно черкасці обіграли киян. Так, повторюся, за грою гості виглядали краще, але результату немає, а це найголовніше», – цитує Сабо Sport.ua.
- ЛНЗ має 54 очка і знаходиться на третьому місці в турнірній таблиці чемпіонату України. Черкаський клуб на один відстає від Полісся.
- У 28-му турі УПЛ, 13 травня, підопічні Віталія Пономарьова вдома зустрінуться зі СК Полтава, що достроково оформив виліт з еліти українського футболу.
- У поточному сезоні в чемпіонаті ЛНЗ залишилося зіграти матчі з СК Полтава, Кудрівкою та Оболонню.