УПЛ

Судаков розповів, якому з топ-чемпіонатів віддає перевагу: талант Шахтаря готовий до нового виклику

Олександр Карпенко
476
Фото: Google
Хавбек Шахтаря та збірної України Георгій Судаков розповів, в якому топ-чемпіонаті бачить себе осяжному майбутньому.

Судаков в інтерв'ю італійським медіа натякнув, що відкритий до варіанту продовження кар'єри на Апенінах, якщо відповідна пропозиція задовольнить менеджмент Шахтаря.

Раніше повідомлялось, що інтерес до українського хавбека проявляють Ліверпуль, Манчестер Сіті та Барселона.

«Звичайно, розглянув би. Як я вже казав, АПЛ – неймовірна ліга, але в першу чергу я хочу грати в одній з топ-5 ліг, і Італія в цьому сенсі не виняток», – наводить слова Судакова SportItalia.

  • 21-річний Судаков провів у поточному сезоні 23 матчі в усіх турнірах, забив чотири голи та зробив дві результативні передачі.
  • Георгій дебютував за національну збірну України 2021 року і зіграв у її складі 12 поєдинків, у яких забив один м'яч.
  • Контракт півзахисника з Шахтарем дійсний до кінця 2028 року.Transfermarkt оцінює Судакова у 18 мільйонів євро.
Букмекери України
9.9
150000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри