Суркіс поверне в Динамо Реброва? Ващук сказав, що думає про такий розвиток подій
Культовий оборонець Динамо 90-х років минулого століття Владислав Ващук поділився думка, повернеться чи ні на тренерський місток біло-синіх екстренер київської команди Сергій Ребров.
Владислав Ващук відреагував на звільнення Олександра Шовковського з посади головного тренера Динамо та відповів на питання, чи повернеться на місток київської команди її колишній наставник Сергій Ребров, на його думку.
«В житті все реально. А чи захоче Ребров повертатися до Динамо? Не знаю… Я ж не ворожка 🙂 Треба у Сергія запитати. Може, йому й пропонували…», – розповів Ващук в ексклюзивному інтерв’ю сайту Sport-express.ua.
Президент столичного клубу Суркіс повідомив Шовковського про звільнення майже одразу по завершенню поєдинку четвертого туру основного етапу Ліги конференцій Омонія – Динамо (2:0).
Новим керманичем столичної команди з приставкою т. в. о. призначено Ігоря Костюка.
- Після 13-ти турів Динамо має у доробку 20 залікових балів та посідає сьому сходинку в турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги. Відставання від першого щабля, який окупував донецький Шахтар, вже сягає десяти очок.
- У наступному турі підопічні Ігоря Костюка вдома прийматимуть СК Полтава. Поєдинок заплановано на 1 грудня, початок гри у столиці України о 15:30.