Святкують ювілей УПЛ? Металіст та Верес забили сім голів у першому таймі

Переглядів 588
Дмитро Котков
Матч Металіст - Верес. Фото: Football Hub
У матчі харківського Металіста та рівненського Вереса спостерігається висока результативність. Команди на двох забили сім м'ячів у першому таймі протистояння.

15 квітня на 15 день народження УПЛ в рамках 21 туру Прем'єр-ліги України харківський Металіст грає з рівненським Вересом.

Перший тайм цього поєдинку завершився з результатом 4:3 (!) на користь слобожанців.

У складі Металіста голами відзначилися Єгор Картушов, Богдан Порох, Богдан Бойчук та Максим Прядун. Стосовно Прядуна додамо, що екс-лідер бомбардирських перегонів УПЛ відзначився голом вперше з жовтня 2022 року. Для нього це вже сьомий забитий м'яч у поточному сезоні.

За Верес до перерви точно пробивали Андрій Близниченко з пенальті, Владислав Шарай та Данило Хондак.

Не вдалось завантажити відео.

Цікаво, що за 38 хвилин першого тайму Металісту та Вересу вдалося повторити рекорд результативності в цьому сезоні Прем'єр-ліги України. Раніше загалом за весь матч по сім м'ячів забивалося в поєдинках Дніпро-1 - Львів (5:2), Металіст 1925 - Шахтар (0:7) та Металіст - Шахтар (1:6).