УПЛ

Топменеджер Руха попрощався з підлеглими: нові подробиці відставки Дедишина

Олександр Карпенко
306
Ігор Дедишин. Фото: ФК Рух (Львів)
Генеральний директор Руха Ігор Дедишин повідомив підлеглих про своє рішення залишити посаду після шести років роботи в структурі команди зі Львова.

Ігор Дедишин, який з 2019 року обіймав посаду гендиректора Руха, зустрівся з підлеглими й після доволі тривалого обміну спогадами, попрощався з колективом, повідомляє Sport.ua.

Функціонер мотивував своє рішення про відхід з команди зазначив, що Рух зупинився в своєму розвитку, а він не володіє тими важелями впливу, котрі б сприяли реалізації його ідей.

Раніше повідомлялось, що Дедишин планує залишити свою посаду, маючи розбіжності в поглядах із засновником Руха Григорієм Козловським.

  • Рух посідає сьому сходинку турнірної таблиці чемпіонату України, набравши 23 залікові бали за 18 турів.
  • 2 березня Рух зіграє наступний матч в УПЛ проти Зорі (15:30).

 

Найкращі букмекери
1
9.9
150000 грн
Сайт
2
9.8
250000 грн
Сайт
3
9.7
35000 грн
Сайт