УПЛ

Травма лідера Шахтаря, перша тривога сезону та гол від свого ексгравця: Полісся створило сенсацію у матчі УПЛ

Переглядів 868
Артем Жилінський
Шахтар - Полісся. Фото: УПЛ
Сьогодні, 11 серпня, відбувся черговий матч другого туру Української Прем'єр-ліги, в якому донецький Шахтар приймав у Києві житомирське Полісся. Поєдинок закінчився із рахунком 1:0 на користь гостей.

У неділю, 11 серпня, відбувся заключний матч тижня між Шахтарем та Поліссям в рамках УПЛ. Варто відзначити, що слідча з Маріуполя Мар’яна Чечелюк, яка пробула понад 25 місяців у російському полоні, завдала першого символічного удару по м’ячу в матчі.

Перший тайм запам'ятався великою кількістю фолів та травмами гравців. Пушич був змушений замінити Марлона Гомеса, а Ашур прибрав з поля Кушніренка ще до перерви.

У кінцівці першої половини гри після кутового відзначився центральний захисник Полісся Чоботенко, який раніше належав донецькій команді. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь житомирян.

▶️Переглянути гол Полісся можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

У другому таймі Шахтар активно розпочав гру і голкіперу Полісся Волинцю часто доводилося вступати в гру, щоб запобігти взяттю воріт. Відзначимо, що гру було поставлено на паузу через повітряну тривогу в другій половині.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Полісся.

Українська Прем'єр-ліга, другий тур

Шахтар - Полісся - 0:1

Гол: Чоботенко, 35

• У наступному турі донецький клуб зіграє з Лівим берегом, а Полісся прийматиме Інгулець.
  • Після сьогоднішнього матчу Шахтар має три очки, посідаючи третє місце, а житомирці із трьома балами йдуть четвертими.