УПЛ

В Динамо відреагували на гучне інтерв’ю Кравця: «‎Можемо і до суду звернутись»

Віктор Глухенький
471
Дмитро Бріф. Фото: ФК Динамо (Київ)
Генеральний директор Динамо Дмитро Бріф відреагував на скандальне інтерв’ю колишнього радника президента київського клубу Ігоря Суркіса з питань розвитку дитячо-юнацького футболу Артема Кравця.

Нещодавно вже колишній радник президента київського Динамо Ігоря Суркіса Артем Кравець дав гучне інтерв'ю, де з-поміж іншого розповів про корупцію та інші проблеми столичного клубу. Йому, ніби, пропонували хабар, щоб дитину зарахували до Академії столичного клубу.

Й от у Динамо офіційно відреагували на слова свого колишнього співробітника.

«Я особисто був шокований тим брудом, який Артем безпідставно вилив на клуб своїми недолугими натяками. Щиро не розумію його мотивації. Прийди й запропонуй розібратися. Бо я, чесно кажучи, так і не зрозумів навіть, в чому він звинуватив клуб.

Якщо ці факти підтвердяться, то, звісно, будуть кадрові рішення. Але якщо ні, то навіщо це питання підіймати. Гучних звинувачень я не хочу терпіти. Якщо вони продовжаться, я не виключаю, що ми можемо і до суду звернутися за спростуванням».

Також Бріф припустив, чому Кравець вийшов на публіку з такими гучними заявами. 

«Всі слова це просто тому, що він любить Динамо і хоче якихось змін – люди, які хочуть змін, так не вчиняють. Вони намагаються зробити ці зміни, а не облити брудом.

Нам зараз і так важко втримувати дітей в Україні. З початку повномасштабної війни величезна кількість наших дітей поїхала в Європу. ФІФА цьому сприяло, тому що скасували механізми компенсації щодо дітей, які виїхали в Європу з України і так далі», – розповів Бріф в інтерв'ю Tribuna.

  • Кравець працював селекціонером і радником президента Динамо Ігоря Суркіса з питань дитячо-юнацького футболу з літа 2023 року до недавнього часу.
  • Після семи турів Динамо має в доробку 15 залікових балів та посідає другу сходинку в турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги. Відставання від Шахтаря складає два очки.
  • У наступному турі підопічні Олександра Шовковського вдома прийматимуть харківський Металіст 1925. Поєдинок заплановано на 5 жовтня, початок гри о 15:30.