В ЛНЗ відбулася знакова зміна: клуб зробив заяву про Твердохліба перед дебютом у Лізі конференцій
Український 25-річний атакувальний півзахисник ЛНЗ Єгор Твердохліб став новою «дев’яткою» команди Віталія Пономарьова.
У суботу, 18 липня, пресслужба черкаського ЛНЗ повідомила, що іменитий атакувальний хавбек команди Єгор Твердохліб у новому сезоні буде виступати під дев’ятим номером. Раніше він носив на спині число 22.
Попередньою дев’яткою ЛНЗ був 29-річний земляк Твердохліба та його колега за амплуа Артур Авагімян. У січні цього року він перейшов до Чорноморця.
- Нагадаємо, що Твердохліб став гравцем ЛНЗ у січні 2026 року. Він перебрався з Кривбасу за 1,5 мільйона євро (дані авторитетного порталу Transfermarkt);
- В другій частині минулого сезону футболіст провів за свою нову команду 12 поєдинків, у яких забив один гол та віддав три результативні передачі, чим допоміг їй посісти найвище у її історії друге місце в турнірній таблиці УПЛ;
- Нова кампанія для ЛНЗ офіційно розпочнеться 23 липня домашнім першим матчем проти Гента у рамках другого відбіркового раунду Ліги конференцій.