УПЛ

В таборі Інгульця пояснили, чому команда провалила матч з Рухом: асистент Кобіна дав свою оцінку

Переглядів 298
Олександр Карпенко
Асистент головного тренера Інгульця Олександр Стахів підбив підсумки матчу четвертого туру УПЛ проти Руху (0:7), який вчора проходив у Львові.

Помічник головного тренера Інгульця Василя Кобіна проаналізував нищівну поразку новачка УПЛ від Руху.

«Знали, що гратимемо проти гарної, організованої та швидкої команди, яка минулого сезону претендувала на єврокубки. Готувалися до цього, але бувають такі провальні ігри – не вистачило нас фізично, десь досвіду. Пропустили другий м'яч, втратили концентрацію та отримали перший, другий гол.

У першому таймі були чудові моменти. План на гру у першому таймі працював. Пропущені голи у другому таймі надломили нас, тому отримали четвертий та п'ятий», – сказав Стахів в ефірі UPL.TV.

• Інгулець перед паузою на збірні з трьома пунктами в активі посідає 13 сходинку.
  • Новачок УПЛ у турі номер шість вдома прийматиме одеський Чорноморець. Матч відбудеться 14 вересня і розпочнеться о 18:00.