УПЛ

В УПЛ сталася велика сенсація: матч за участі Шахтаря завершився з неочікуваним рахунком

Переглядів 184
Богдан Чернишевський
Верес – Шахтар. Фото: НК Верес
Донецький Шахтар у стартовому матчі восьмого туру української Прем'єр-ліги не зміг обіграти у гостях рівненський Верес, зігравши внічию з рахунком 1:1.

Шахтар зіграв внічию з Вересом у першому матчі восьмого туру Прем'єр-ліги з рахунком 1:1.

Перший тайм у матчі видався безгольовим, рахунок був відкритий лише на 64-й хвилині зусиллями Георгія Судакова – він впевнено реалізував пенальті, вивівши вперед помаранчево-чорних. Верес іронічно відреагував на 11-метровий удар.

«63 хв. – Арбітр призначає пенальті у ворота Вереса! Ми думали, це станеться ближче до кінця гри», – відреагували на подію в телеграм-каналі Вереса.

На 81-й хвилині Дмитро Кльоц зрівняв рахунок після помилки суперника у центрі поля, хавбек вразив ворота Дмитра Різника з-за меж карного майданчику.