Вернидуб відсторонив від тренувань провідного футболіста Кривбасу: гравець хоче змінити клуб

Тмиур Стецьков. Фото: ФК Кривбас
Центрбек Кривбасу Тимур Стецьков відучора відсторонений від тренувань із першою та юнацькою командою Кривбасу, підтримуючи форму самостійно.

Стецьков відмовився перепідписувати контракт з Кривбасом, який добігає свого завершення наступного літа.

Менеджмент Кривбасу спільно з тренерським штабом ухвалили рішення відлучити Стецькова від тренувального процесу, повідомляє  ТаТоТаке.

Стецьков на старті сезону провів у футболці Кривбасу вісім матчів, на його рахунку один гол.

Контракт Стецькова з Кривбасом чинний до 30 червня 2025 року. Transfermarkt оцінює гравців в один мільйон євро.

• Кривбас провів чотири матчі, набрав сім очок (без урахування перерваного на 50-й хвилині за рахунку 0:1 домашнього поєдинку з Шахтарем) і посідає восьме місце в турнірній таблиці чемпіонату України.
  • У наступному турі команда Юрія Вернидуба зіграє на виїзді проти київського Лівого берега. Матч відбудеться в неділю, 15 вересня і розпочнеться о 15:30.