УПЛ

Відбувся матч між Динамо і Шахтарем: долю поєдинку команд U-19 вирішив один гол – як виглядає турнірна таблиця

7793
Богдан Чернишевський
4 голоси
Цуканов забиває гол Суркісу. Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар U-19 з мінімальним рахунком переміг одноліток з київського Динамо в гостьовому матчі 11-го туру першості України серед юнацьких команд.

Шахтар U-19 переміг одноліток з Динамо (1:0) в 11-му турі першості України серед юнацьких команд на базі київського клубу в Кончі-Заспі.

Перший тайм зустрічі вийшов безгольовим, а після відновлення гри на 48-й хвилині Цуканов виявився першим на добиванні і відкрив рахунок. До кінця гри становище на табло не змінилося. Класичне серед команд не старше 19 років завершилося мінімальним успіхом Шахтаря.

Не вдалось завантажити відео.

Донецька команда вийшла на перше місце і на три очки відірвалася від столичного клубу.