УПЛ

Відомий журналіст пішов з УПЛ ТБ: ведучий вперше розповів, чому насправді припинив співпрацю з каналом

Владислав Лютостанський
1288
Максим Гіленко. Скриншот: YouTube
Відомий журналіст та ведучий Максим Гіленко відверто розповів про причини припинення співпраці з головним футбольним каналом України – УПЛ ТБ.

Журналіст та ведучий Максим Гіленко розповів, чому вирішив піти з посади ведучого на УПЛ ТБ.

«Хочеться більшої суб'єктності. «Вацко on air» неможливий без Вацка, «ТаТоТаке» нині важко уявити без Співаковського і так далі. У кожного можуть бути свої приклади. Телеканали «Футбол» можливі без Гіленка, так само й УПЛ ТБ та кілька інших моїх робіт.

Тому, аби запускати щось своє треба було чогось позбутися, що забирає велику кількість часу. Це УПЛ ТБ з виснажливими поїздками до Львова», – сказав журналіст в етері ютуб-каналу «Футбольний Максим Гіленко».

Також Гіленко розповів, що саме йому не подобалося в роботі на УПЛ ТБ.

«Це сама роль модератора студії, ведучого. Ця функція може передбачати висловлення власної думки, але глобально ти все одно націлений на те, аби комусь віддати слово. Навіть через формулювання власної думки ти все одно виходиш на якесь запитання.

Не маєш говорити довго, бо в студії сидять люди, які мають щось сказати. Більше думаєш не над тим, що сказати, а над тим, як це подати якомога лаконічніше, аби це звучало як питання, аби зав'язалася розмова в студії, де ти просто слідкуєш за балансом».

Найкращі букмекери
1
9.9
150000 грн
Сайт
2
9.8
250000 грн
Сайт
3
9.7
35000 грн
Сайт