УПЛ

Вихід Дніпра в фінал Ліги Європи: що змінив Маркевич після Хуанде Рамоса

Олександр Карпенко
90
Євген Шахов. Фото: ФК Дніпро
Ексгравець Дніпра та збірної України Євген Шахов поділився спогадами про роботу під керівництвом Мирона Маркевича та Хуанде Рамоса.

Євген Шахов в інтерв'ю «Українському футболу» пояснив різницю в баченні гри обох наставників.

«Схильний погодитися з Маркевичем у тому, що в нас була база. Мирон Богданович додав своє бачення: більше контроля м’яча та гри на атаку, домінування. Але і деякий час все ж був потрібен, тому що граючи протягом декількох років за однією концепцією, схемою, довелось звикати до чогось нового. Плюс додалися нові футболісти, які мали знайти взаєморозуміння з наявним кістяком». 

Ексфутболіст Дніпра також додав.

«Взяти хоча б мене. Я не мав багато ігрового часу за Рамоса, а Маркевич зробив певною мірою ставку на мене, Лучкевича, інших футболістів, які потім реалізували себе. Маркевич, хоча мав відмінності у поглядах на гру, вірно вирішив нічого кардинально не ламати. Інакше на перебудову пішло б значно більше часу. А так, протягом сезону ми ставали все краще, що було помітно за результатами і за грою».

  • У фіналі Ліги Європи 2015 року Дніпро поступився іспанській Севільї (2:3).
  • В УПЛ того сезону команда стала третьою з 54 очками в 26 матчах.
  • В Кубку України дніпряни дійшли до півфіналу.
Букмекери України
9.9
100000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри