УПЛ

Вилучення, пенальті і чотири голи: перший матч Максимова на чолі Ворскли після повернення завершився трилером

3573
Богдан Чернишевський
Юрій Максимов, фото: ФК Ворскла
У поєдинку 11-го туру української Прем'єр-ліги зіграли полтавська Ворскла та Верес з Рівного. Зустріч завершилася результативною нічиєю з рахунком 2:2. Юрій Максимов дебютував на чолі полтавців після свого нещодавнього повернення.

Ворскла та Верес не виявили переможця у Рівному. Матч в 11-му турі УПЛ завершено з рахунком 2:2.

Рахунок був відкритий господарями поля на 28-й хвилині зусиллями легіонера клубу з Рівного Марко Мрвальєвича, який реалізував пенальті.

Полтавці відігралися вже в другому таймі після м'яча Миколи Ковталюка на 68-й хвилині. На 78-й хвилині гості вийшли вперед завдяки голу Віктора Корнієнка. На 86-й хвилині Микола Гайдучик приніс нічию для своєї команди.

На 87-й хвилині гравець Ворскли Ігор Пердута отримав пряме вилучення.

▶️  Голи матчу Верес – Ворскла

Україна. Прем'єр-ліга, 11-й тур

Верес – Ворскла – 2:2 (1:0)

Голи: Мрвальєвич, 28 (пен.), Гайдучик, 86 – Ковталюк, 68, Корнієнко, 78

Вилучення: Пердута, 87

• Після очного матчу Верес випереджає Ворсклу на одне очко після 11-ти проведених матчів і займає 11 місце. На рахунку клубу з Рівного 11 очок, Ворскла набрала 10 балів і йде 12-ю.
  • Полтавці провели перший матч з Юрієм Максимовим на посаді головного тренера після його повернення.
  • У наступному матчі чемпіонату 3 листопада о 13:00 Ворскла прийме Колос.
  • Верес 4 листопада на виїзді зіграє з Оболонню в 13:00.