УПЛ

«Ворскла перебуває не на своєму місці»: тренер Руха оцінив шанси жовто-чорних

Олександр Карпенко
209
Віталій Пономарьов. Фото: ФК Рух
Головний тренер Руха Віталій Пономарьов поділився очікуваннями від поєдинку 21 туру УПЛ проти Ворскли, який відбудеться у Львові.

Пономарьов поділився новинами з табору Руха, який готується до матчу проти Ворскли.

«Звісно, приємно тренуватись після перемоги – це завжди підіймає настрій. Але я вже зазначав, що й в попередніх матчах «Рух» демонстрував досить якісну гру, проте не реалізовував свої гольові моменти. Ми виправляємо попередні помилки і таким чином готуємось до наступних матчів.

Ворскла» однозначно зараз перебуває в таблиці не на своєму місці, адже в полтавців якісний підбір виконавців та добре поставлена гра. Для нас це буде непростий поєдинок. Наразі Ворскла у непростій ситуації, тому суперник буде вмотивований брати очки у грі з нами. Рух також націлений на позитивний результат», – сказав Пономарьов пресслужбі Руха.

  • В наступному турі львівська команда зіграє вдома проти Ворскли (15.03).
  • Рух має у своєму активі 26 балів та займає восьму сходинку в турнірній таблиці УПЛ.
Букмекери України
9.9
100000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри