УПЛ

Ворскла продовжила безвиграшну серію: Зоря обіграла полтавську команду завдяки голам з кутових

Переглядів 124
Артем Жилінський
Зоря - Ворскла. Фото: УПЛ.
У матчі восьмого туру Української Прем'єр-ліги луганська Зоря приймала в Києві полтавську Ворсклу. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Сьогодні, 30 вересня, відбувся останній поєдинок восьмого туру чемпіонату України між луганською Зорею та полтавською Ворсклою.

Перший тайм цього матчу виявився багатим на гольові моменти, але ніхто з команд довгий час не міг відзначитися у воротах опонента.

Але майже перед самісіньким свистком на перерву господарі поля зуміли вийти вперед. Будківський отримав багато часу на удар у штрафному майданчику Ворскли та безжального завершив свій момент.

▶️Переглянути гол Зорі можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

На перерву команди пішли за рахунку 1:0.

В другому таймі Зоря могла подвоювати свою перевагу, але голкіпер Ворскли впорався із дальнім ударом Антюха. Однак в кінцівці матчу луганці подвоїли свою перевагу, відзначившись із кутового. Цього разу забив Джордан.

▶️Переглянути гол Зорі можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Фінальний свисток зафіксував перемогу Зорі, а Ворскла не перемагає в УПЛ вже п'ять матчів.

Українська Прем'єр-ліга, восьмий тур

Зоря - Ворскла - 2:0

Гол: Будківський, 45, Джордан, 85

• Після цього матчу Зоря посідає сьому сходинку у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 12 балів. Ворскла розташувалася дев'ятою із дев'ятьма очками.
  • В наступному турі луганська команда поїде в Рівне, де зіграє із Вересом (05.10).
  • Полтавський клуб зіграє із Поліссям (06.10).