УПЛ

Ворскла зробила мегакамбек у Польщі: полтавська команда забила три голи за десять хвилин і виграла

Переглядів 459
Дмитро Котков
Ворскла на спарингу в Польщі. Колаж: УФ
Полтавська Ворскла під керівництвом Віктора Скрипника здобула красиву перемогу з рахунком 4:3 в матчі проти польської команди Рекорд з міста Бельсько-Бяла.

Полтавська Ворскла провела свій заключний спаринг у рамках навчально-тренувального збору у Польщі.

У п'ятницю, 21 липня, суперником полтавців була місцева команда Рекорд (Бельсько-Бяла), яка виступає у четвертому дивізіоні Польщі.

Перший тайм завершився з рахунком 3:1 на користь господарів, але після перерви полтавці показали на що вони здатні. У заключні десять хвилин матчу ворскляни зробили камбек, забивши три м’ячі і здобувши вольову перемогу з рахунком 4:3.

Контрольний матч

Рекорд (Бельсько-Бяла, Польща) – Ворскла – 3:4

Голи: Валуш (4), Свідерські (20), Новак (45, з пенальті) – Пердута (41), Степанюк (80, з пенальті), гравець на перегляді (84), Нестеренко (88).

• Матч першого туру УПЛ, в якому Ворскла зіграє з Дніпром-1, перенесено на більш пізнішу дату у зв’язку з тим, що команди грають в єврокубках.
  • В рамках кваліфікації Ліги конференції полтавська команда зустрінеться з грузинською Ділою.