Завадила травма: Ван Леувен розповів, чому зірка Кривбасу не зміг зіграти проти Шахтаря
Головний тренер Кривбасу Патрік ван Леувен поділився інформацією стосовно лідера своєї команди Глейкера Мендоси, який пропустив матч проти Шахтаря.
У понеділок, 1 грудня, Кривбас на виїзді зіграв унічию з рахунком 2:2 проти Шахтаря в рамках 14-о турі української Прем'єр-ліги.
Участь у матчі проти гранду УПЛ не зміг взяти лідер криворізької команди Глейкер Мендоса. Причину його відсутності назвав головний тренер Кривбасу Патрік ван Леувен.
«Він був травмований, і не тренувався з командою цілий тиждень. Ми маємо подивитися, як він відновиться і що буде далі», – наводить слова спеціаліста пресслужба Кривбасу.
- Команда ван Леувена після цього матчу займає п'яте місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 22 залікові пункти у своєму активі.
- Вже 7 грудня футболісти Кривбасу приймуть Олександрію в рамках 15-го туру чемпіонату.
- У поточному сезоні 23-річний Мендоса забив п'ять голів і зробив вісім результативних передач в 14 матчах.
- Нещодавно венесуельський футболіст дав ексклюзивне інтерв'ю для сайту «Український футбол».