«Я ніколи не думав, що в Динамо стільки дають»: журналіст здивувався зарплаті Шапаренка за новим контрактом
Журналіст та інсайдер Ігор Бурбас в ефірі свого ютуб-каналу «BurBuzz» назвав умови нової угоди хавбека Миколи Шапаренка з Динамо, яка була підписана по ходу минулого сезону.
Бурбас зізнався, що його здивувала нова зарплата Шапаренка і той факт, що Динамо здатне надавати особисті умови, які можна порівняти з донецьким Шахтарем.
«Я здивувався, коли почув з перевірених, достовірних джерел, від трьох джерел зарплатню найбільш оплачуваного в Динамо Миколи Шапаренка, який півроку тому перепідписав новий контракт. І це зарплатня рівня донецького Шахтаря. Я ніколи не думав, що в Динамо [стільки] дають».
За його словами, хабвек заробляє півтора мільйона доларів за сезон і це не є остаточною сумою, тому що за умовами контракту в ньому існує певна прогресія окладу.
«1,5 млн доларів за сезон отримує Микола Шапаренко за новим контрактом. Більше того, я теж здивувався, що є ще певна градація, є ще певна прогресія в цьому контракті Шапаренка, коли з кожним сезоном він ще зростає».
- 27-річний Шапаренко в цьому сезоні провів три матчі.
- Його контракт з Динамо розрахований до кінця 2030 року, а портал Transfermarkt оцінює ринкову вартість хавбека у вісім мільйонів євро.