УПЛ

Зірваний матч Кривбас–Шахтар: Гагарін публічно сказав «гірникам», на яку дату догравання вони мають погодитися

Переглядів 269
Данило Моісеєнков
Артем Гагарін. Фото: ФК Кривбас
Віцепрезидент Кривбасу Артем Гагарін висловився стосовно матчу із Шахтарем, який не був дограний через повітряну тривогу в Кривому розі. Відомо, яку дату догравання пропонує Кривбас.

У неділю першого вересня Кривбас приймав Шахтар у матчі п'ятого туру УПЛ. Донеччали вели в рахунку 1:0, однак на 50-й хвилині зустріч була перервана через повітряну тривогу, яка тривала настільки довго, що поєдинок був перенесений.

Стосовно догравання цього матчу висловився віцепрезидент Кривбасу Артем Гагарін, який запропонував для цього визначену дату.

«Ми впевнені, що це можна зробити в цьому році в одну з резервних дат. Найближчі з них – 18-го або 25-го вересня.

В першу дату Шахтар грає з Болоньєю стартовий матч Ліги Чемпіонів, 21-го – базова дата УПЛ і «гірники» приймають Оболонь, а 25-го ми спокійно можемо дограти наш матч в Кривому Розі».

Функціонер відзначив, що розуміє складнощі донеччан з календарем.

«Ми розуміємо, що у Шахтаря в той період в середньому буде один матч на чотири дні, але ми весь серпень грали в такому темпі. На ту ж гру з помаранчево-чорними ми приїхали до Кривого Рогу з Севільї за день до матчу.

І нічого - грали. Тим паче, і до 25-го і після (28-го Шахтар грає з Вересом – прим. «УФ») у донеччан матчі в Україні, а не за кордоном і це спрощує логістику».

Гагарін заявив про впевненість у тому, що такий варіант підійде всім сторонам.

«Я впевнений, що Шахтар теж влаштує ця дата, адже ми зіграємо максимально тими ж складами і це буде справедливо.

Та й взагалі вони потужна команда з «довгою лавкою» і їм не звикати до такого темпу», – приводить слова віцепрезидента клубна пресслужба.

• Кривбас наразі посідає восьме місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи сім очок та гру з Шахтарем в запасі.
  • Донеччани при таких же умовах мають шість залікових пунктів і йдуть на дев'ятій сходинці.