УПЛ

Зоря відіграла два голи за три хвилини: луганська команда зустрічалася з поляками в Туреччині

Переглядів 1225
Дмитро Котков
Гравці Зорі перед матчем. Фото: Зоря
Луганська Зоря розписала мирову 2:2 з польською Ягеллонією в рамках турецьких зборів. За українську команду голами відзначилися Яцик та Мишньов.

31 січня луганська Зоря провела контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Після поразки від польської Краковії (0:2) суперником підопічних Юрія Коваля став один із лідерів Екстракляси – Ягеллонія із міста Білосток.

Луганчани пропустили першими на 30 хвилині, впустивши нападника після навісу з лівого флангу, а на 64 хвилині дозволили супернику подвоїти перевагу після удару з центру штрафного майданчика.

Але в другій половині зустрічі луганчани відігралися. Спочатку точно пробив Яцик, а потім Мишньов ударом головою вирівняв становище.

Зустріч у підсумку завершилася внічию 2:2.