УПЛ

Зоря відмовилась від продажу лідера в Європу: Гєллєра не влаштувала сума пропозиції – деталі

Владислав Лютостанський
94
Артем Слесар. Фото: ФК Зоря (Луганськ)
Луганська Зоря отримала офіційну пропозицію щодо трансферу свого вінгера Артема Слесаря, проте керівництво не влаштувала запропонована сума.

У послугах вінгера Зорі та молодіжної збірної України Артема Слесаря був зацікавлений чеський клуб Карвіна, повідомляє журналіст та інсайдер Ігор Бурбас у власному телеграм-каналі «BurBuzz».

Потенційний покупець був готовий заплатити за перехід вінгера 1,5 мільйона євро. Однак ця пропозиція не влаштувала президента та власника Зорі Євгена Гєллєра, який оцінює Слесара в більшу суму.

Зазначимо, що Карвіна наразі посідає п'яту сходинку чемпіонату Чехії, відстаючи від першого місця на 13 очок.

  • Слесар у нинішньому сезоні забив два голи і віддав дві результативні передачі у 17 поєдинках за Зорю в усіх турнірах.
  • Загалом в активі нині 21-річного вінгера є 42 матчі в складі луганців (чотири голи і чотири асисти).
  • Контракт Артема з луганським клубом чинний до 30 червня 2027 року. Transfermarkt оцінює вартість гравця у 600 тисяч.
  • За молодіжну збірну України Слесар провів чотири поєдинки, дебютувавши у жовтні 2025 року.
Реклама
9.7
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри