УПЛ

Зоря здолала ФК Львів у Києві: аутсайдер УПЛ вперше поступився в другому колі

Переглядів 449
Олександр Карпенко
Зоря святкувала перемогу над ФК Львів в матчі 17-го туру УПЛ. Сьогоднішній поєдинок у Києві завершився з рахунком 3:1.

Зоря та Львів рестартували УПЛ з перемог над Ворсклою (3:2) та Минаєм (1:0) відповідно. Аутсайдер УПЛ приїхав до Києва дати бій третій команді чемпіонату.

Львову вдалося протриматися 34 хвилини, після чого новачок Зорі Едуардо Герреро прострілом у штрафний суперника знайшов Назарія Русина, який відзначився першим голом у цій зустрічі.

Команда Патріка ван Леувена отримавши комфортну перевагу повністю взяла гру під власний контроль, а супернику залишалось сподіватися на помилку суперника.

По перерві Зоря ще двічі розписалася у воротах Львова. На 54-й хвилині капітан команди Максим Імереков збільшив перевагу в рахунку, а за 16 хвилин Герреро зробив свій другий асист у матчі на Сергія Булецу, який ударом в один дотик спрямував м'яч у сітку воріт Олександра Рибки.

До фінального свистка Львів таки спромігся на гол престижу у виконанні Владислава Бугая, який відгукнувся на передачу Ярослава Богунова, встановивши підсумковий рахунок у матчі.