Дикі привози та промахи, фанати на матчі ЛНЗ, чергове вилучення Шахтаря: найцікавіші події 8-го туру УПЛ

Переглядів 15615
Руслан Мороз Руслан Мороз
5 голосів
ЛНЗ проти Динамо. Фото: УПЛ
На «УФ» - постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У восьмому турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Чергове видалення у Шахтаря, неймовірні промахи, дебютний гол Бражка та інше. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Привоз туру

Восьмий тур стартував з мату Оболонь – Верес. Нападник господарів Ігор Краснопір міг відкривати рахунок вже на третій хвилині гри. Гості двічі помилилися на своїй половині поля, а воротар вибіг дуже далеко. Краснопір легко його переграв, але пробив слабенько.

Промахи туру

На зв'язку все той же Краснопір. У тому ж таймі не влучив головою з максимально близької дистанції після навісу зліва.

Але у нього є конкурент. Півзахисник Вереса Яго Сікейра взагалі примудрився не влучити у пусті ворота на початку другого тайму.

Офсайд туру

Якісь дивні лінії малювали у грі Оболоні та Вереса. А чи був взагалі офсайд у Вереса, після якого скасували гол?

Сутичка туру

Захисник Оболоні Владислав Приймак побіг захищати свого голкіпера. Вийшла невеличка сутичка, проте всіх заспокоїли.

Погром туру

Чорноморець забив чотири голи у ворота Олександрії вже у першому таймі! Команда Романа Григорчуку виграла другий матч.

Паси туру

Півзахисник Чорноморця майстерно асистував Андрію Шторгіну у другому голі команди. Дуже красиво закинув м'яч точно під вбігання партнера у штрафну суперника.

А у грі Ворскли проти Кривбасу неймовірний асист зробив Руслан Степанюк. П'яткою не дивлячись чітко на партнера!

Серія туру

Олександрія Руслана Ротаня продовжує невдалу серію. Вже шість матчів поспіль в УПЛ без перемог.

Після розгромної поразки від Чорноморця головний тренер Олександрії хотів подати у відставку. Втім, помічники Ротаня змогли вмовити його переглянути своє рішення.

Старт туру

В старті Динамо на матч з ЛНЗ вийшов сенегалець Самба Діалло. Він заявив про себе у складі киян ще два роки тому, коли грав за молодіжку клубу в юнацькій Лізі чемпіонів.

Діалло чекав свого дебюту в команді Луческу майже рік. А потім ще рік до виходу в старті.

Самба відіграв 64 хвилини проти ЛНЗ, проте гольовими діями не відзначився.

Голи туру

Володимир Бражко забив свій дебютний гол за Динамо. І він його точно запам'ятає. Гармата від молодого українця.

Ще один неймовірний гол з цього туру – гармата від гравця Руха Богдана Слюбика у ворота Шахтаря. Як влучив!

Святкування туру

Андрій Ярмоленко забив свій четвертий гол у цьому сезоні. Кияни так раділи, що повалили свого партнера на газон.

Фанати туру

Журналісти показали, скільки людей опинилися на матчі ЛНЗ – Динамо у Черкасах.

В УПЛ все ще проводять матчі без глядачів, але вболівальників ЛНЗ це не хвилює.

Пенальті туру

Здається, ніхто так і не зрозумів, за що арбітр призначив пенальті у ворота Минаю у грі з Поліссям. За боротьбу у штрафному майданчику?

Але Василь Грицюк пенальті не реалізував. Гравець Полісся вирішив пробити у стилі Паненки. Олександр Бандура залишився на місці та спокійно піймав м'яч.

Розіграш туру

Це ще один кандидат на гол туру. Аріельсон дуже гарний асист оформив, закинувши м'яч на Артема Смолякова, який не менш гарно перекинув Бандуру.

Полісся — Минай. Чемпіонат України, 8 тур / Огляд матчу

Полісся потім забило ще один гол та виграло свій четвертий з останніх п'яти матчів УПЛ.

Лідер туру

Кривбас здолав Ворсклу на виїзді з рахунком 4:1. Криворіжці продовжили свою серію без поразок до семи матчів – п'ять перемог та дві нічиїх із загальним рахунком.

Найприємніше для фанатів Кривбасу – команда деякий час після перемоги перебувала на першому місці у турнірній таблиці УПЛ! Коли таке взагалі було?

Вилучення туру

Ярослав Ракицький отримав пряму червону картку на 20-й хвилині зустрічі з Рухом.

Це вже п'яте вилучення гірників у сезоні УПЛ та четверте пряме. За весь минулий сезон  Шахтар заробив 4 червоних в цілому.

Несподіванка туру

Не така велика несподіванка після видалення Ракицького, проте Шахтар втратив очки у грі з Рухом.

Тепер Шахтар лише на один бал випереджає у таблиці Кривбас.

Суддівство туру

У матчі Зорі та Дніпра-1 Катерина Монзуль не призначила пенальті після підказок від ВАР, коли м'яч явно влучив у руку Андерсона Жордана, заблокувавши постріл Ігоря Когута.

Дебютна перемога туру

Дніпро-1 переміг Зорю у восьмому турі. Юрій Максимов вперше переміг на чолі дніпрян. В першому його матчі команда не змогла виграти у Колоса.

Повернення туру

Олег Данченко вийшов на заміну у грі Зорі проти Дніпра-1 та отримав капітанську пов'язку. Він не грав з 1 грудня 2022 року.

Під час тренування на зимових зборах у 29-річного захисника стався інфаркт, у нього тричі зупинялося серце.

АЕК, якому належать права на футболіста, взяв на себе лікування Данченка. Влітку він мав повернутися у Грецію, але Зоря ще на один сезон продовжила оренду гравця.

Нулі туру

Єдина нульова нічия восьмого тура була зафіксована в останньому матчі. Металіст 1925 та Колос так і не змогли відзначитися.