Динамо – Шахтар: оцінки за останній матч Луческу та перше Класичне Пушича

Переглядів 91507
Артур Валерко Артур Валерко
6 голосів
Динамо – Шахтар. Фото: Шахтар
«УФ» підсумовує Класичне зразка осені 2023 року: ось наші оцінки гравцям і тренерам, які взяли участь у матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу Динамо – Шахтар у Києві.

Динамо

№1 Георгій Бущан – 6,0

Георгій Бущан. Фото: Динамо

Пропустив прикрий для будь-якого воротаря удар від Зубкова, це був другий і останній удар у площину воріт Бущана. Звісно, гол став наслідком грубої помилки у взаємодії захисту, проте він відбувся й упав у пасив саме голкіпера.

• Сильні дії:

5’ перехопив перспективну діагональ Степаненка на Невертона; 20’ забрав простенький штрафний від Зубкова; 79’ врятував Динамо від другого голу, парирувавши обвідний удар Сікана з лівої ноги

• Слабкі дії:

53’ не виручив, але й Зубков сильно пробивав із мертвої позиції

№24 Олександр Тимчик – 5,5

Старався не дати розігратися Невертону, проте саме з його зони пішла гольова передача на Зубкова. Справлявся з бразильцем, але той же Матвієнко кілька разів проривався через свій лівий фланг. Зазвичай свої недоліки Тимчик компенсує швидкістю, наполегливістю та якісними підключеннями до атак, а цього разу не було і їх.

4’ перехопив проникаючу передачу Зубкова; 69’ перервав перспективну діагональ Коноплі на Невертона

41’ не встигав за Невертоном і відверто сфолив – добре ще, що без картки; 53’ нещільно зіграв із Невертоном, який із його флангу видав гольову передачу на Зубкова; 59’ безадресна подача Тимчика

№4 Денис Попов – 4,5

Багато та загалом корисно грав у дрібних моментах – на перехопленнях, підбираннях, у єдиноборствах. Але Попов – уже не юний футболіст, а помилки в читанні гри в ключових епізодах нікуди не ділися. Куди від зсувався в моменті з розрізним пасом Невертона, чому відкрив коридор для прориву Зубкова замість звузити зазор між собою та Дячуком? Гол Шахтаря перевершив усе хороше, що до та після того робив Денис.

23’ добре відпрацював із Азаровим, не давши тому прорватися через фланг і вибивши м’яча в аут; 31’ перехопив довгий пас Невертона, яким «гірники» хотіли вийти в контратаку; 40’ перервав гострий простріл Невертона; 50’ перервав прорив Невертона; 75’ перервав м’яча в ході атаки Зубкова; 76’ перервав простріл Сікана

29’ дав безадресну довгу передачу аж на воротаря Шахтаря; 53’ вкрай невдало зіграв, залишивши щілину, в яку Невертон викотив гольову передачу на Зубкова; 79’ неточно та невдало пробив здалеку

№25 Максим Дячук – 6,0

За Дячука в стартовому складі було страшно, проте, загалом, він ще й непогано справлявся з «гірниками», хоча майже весь другий тайм «висів» на жовтій картці. Більше того, відверто врятував після прориву Гочолеішвілі та удару Криськіва. А якби забив своїм дальнім ударом, зовсім інакше все склалося б у цьому матчі.

21’ здорово зіграв корпусом проти Судакова, не давши тому прорватися з правого флангу; 34’ перервав атаку «гірників» через правий фланг; 70’ гарно пробивав здалеку – трішки повз ворота; 76’ вкрай ризикованим підкатом не дав прорватися Гочолеішвілі та заодно підсадив суперника на жовту картку; 90+2’ врятував після удару Криськіва

22’ запустив неточну діагональну передачу; 47’ непотрібний фол і жовта картка проти Сікана; 53’ стелився в підкаті, але не міг нічим зарадити з голом Зубкова; 79’ намагався зірвати прорив Сікана, але той його накрутив

№44 Владислав Дубінчак – 5,5

Владислав Дубінчак. Фото: Динамо

В першому таймі непогано підключався до атак і навіть завдав першого удару в площину воріт Різника, проте поступово починав програвати фланг і в підсумку Зубков із Коноплею досягли переваги на всій протяжності своєї правої бровки. Особливо понесло Дубінчака в кінці гри – тут і потенційно гольова передача на суперника, і невиправдана жовта картка за фол проти Судакова, яка дасться взнаки пізніше. Хоча, може, навпаки, Вівчаренко використає свій шанс при новому тренері.

16’ підсадив на жовту картку Криськіва; 25’ перший удар у площину воріт Шахтаря – без особливих проблем для Різника; 36’ перервав першу ж довгу передачу Ракицького після виходу на заміну

90+2’ віддав божевільний пас вздовж воріт на чужого гравця, добре, що Криськів не чекав подарунка та пробив точно в Дячука; 90+3’ непотрібна жорсткість проти Судакова – жовта картка та штовханина

№6 Володимир Бражко © – 5,5

Це у Криськіва та Судакова поруч був Степаненко – Бражко не мав поруч не те що Сидорчука, навіть хворого Андрієвського. При цьому в боротьбі та при спробах бити здалеку Володимир дуже старався, але, разом із тим, поступався в кількох моментах, зокрема, своєю втратою по центру поля запустивши контратаку, яку дивом не завершив голом Сікан.

13’ відібрав м’яча в Судакова; 46’ зірвав хорошу передачу на Невертона; 64’ класно змістився з правого флангу, та пробив лівою ногою все ж над воротами; 83’ перервав авантюрний пас Гочолеішвілі; 86’ непогано, проте неточно пробив зі штрафного

11’ здорово прочитав відскок, але невдало пробив здалеку; 56’ грубо фолив проти Сікана, в принципі, виконавши норматив на жовту картку; 79’ втратив м’яча на чужій половині поля, відкривши свою команду під гостру контратаку

№8 Володимир Шепелєв – 5,0

Ми розуміємо – не було Буяльського та Андрієвського. Проте навіть Царенко без ігрової практики вийшов на заміну яскравіше, ніж Шепелєв відіграв увесь матч. Із хорошого відзначимо хіба що дрібний підіграш і традиційні зміщення на лівий фланг (одне з них міг завершити голом Беніто), проте загалом у цьому матчі Володимир заледве витримував загальнокомандний рівень, не кажучи вже, щоб скористатися відсутністю в суперника такого стилеутворюючого гравця, як Бондаренко.

30’ з лівого флангу навісив під удар Беніто – Шахтар виручив воротар

14’ фол проти Сікана в центрі поля – жовта картка та перша сутичка

№10 Микола Шапаренко >> (до 83’) ‒ 6,0

Дуже відчувалися наслідки травми та тривалого відновлення – Шапаренку не вистачало темповості. Будучи залученим у гру, видавши кілька перспективних передач, беручись за стандарти, Микола менше, ніж зазвичай, взаємодіяв із форвардом і не так часто демонстрував своє прекрасне бачення поля. Сильний удар кілька разів застосовував, але ж забити не пощастило. Тож матч провів нижче своїх потенційних можливостей, але десь на максимумі своїх нинішніх сил.

33’ шикарною довгою передачею виводив Караваєва на хорошу ударну позицію; 39’ непогано подавав штрафний, але Беніто та ще кілька одноклубників не встигли замкнути; 44’ класною передачею розвернув атаку під удар Караваєва; 45’ зреагував на невдалий пас Бондаря, проте пробив повз ворота; 55’ відтіснив Криськіва, не давши пробити з небезпечної позиції; 80’ заробив штрафний на лівому фланзі

52’ взагалі непотрібна жовта картка за удар по ногах Криськіва; 81’ неточно пробив здалеку

<< №37 Антон Царенко (від 83’) ‒ б/о

Царенко цього сезону був повністю відрізаний від ігрової практики. В такій ситуації чекати, що він вийде і переломить гру за сім хвилин, було наївно. Запам’ятався тільки момент на 88-й хвилині, коли Царенко ефектно почав контратаку з відбору м’яча в Назарини.

№20 Олександр Караваєв – 6,5

Олександр Караваєв. Фото: Динамо

Звісно, прикро, що свої кілька моментів Караваєв запоров. Але що важливо – вони в нього були. Дубінчак і Тимчик мають не менш швидкі ноги, а Волошин на голову сильніший у техніці та дриблінгу. Проте вони втрьох не мали стільки гостроти, як Олександр, який проти колишніх одноклубників міг перевертати цей матч і рятувати свою нинішню команду від поразки.

3’ обібрав Невертона на чужій половині поля; 33’ здорово стартував на закидання Шапаренка й опинився прямо перед воротарем; 38’ підсадив на жовту картку Матвієнка; 44’ після передачі Шапаренка пробивав з лівої – поруч зі стійкою

33’ але ж пробив із убивчої позиції абсолютно невиразно; 53’ нещільно зіграв із Невертоном, який із його флангу видав гольову передачу на Зубкова; 88’ не влучив у ворота після класного пасу Пономаренка, хоча міг врятувати матч для Динамо

№91 Назар Волошин >> (до 88’) ‒ 5,5

Дуже велика відповідальність – замінювати тих гравців, яких більше немає в розпорядженні Динамо чи поки немає. Волошин з нею не справився. Маючи техніку, вміючи зіграти нестандартно, він так і не зумів довести гру до справжньої загрози. Звісно, наполовину має розділити тут свою провину з класною та простою грою зв’язки Конопля-Бондар, але все ж Назар був одним із дуже небагатьох, від кого можна було очікувати в цьому матчі чогось хорошого.

61’ добре задумував, але все ж не доставив м’яча адресату; 85’ підсадив на жовту картку Бондаря

13’ втратив м’яча; 20’ збив Зубкова, що призвело до штрафного Шахтаря

<< №9 Матвій Пономаренко (від 88’) ‒ б/о

Не мав часу себе проявити. Втім, час для дебюту пам’ятний.

№77 Беніто >> (до 83’) ‒ 5,5

Динамо довело себе до ситуації, коли дискваліфікація молодого Ваната залишала атаку практично без вибору. Поки Супряга не готовий після травми, було цілком очевидно, що в атаку поставлять колишнього вінгера Беніто. На початку матчу нігерієць дещо користувався своєю міццю, проте рідко доводячи до реальної гостроти. Навіть у моменті з його ефектним ударом боком у падінні завершення було недостатньо хорошим. Пізніше розчинився, не проявив власної ініціативи та не напрацював сам собі на моменти, якщо вже залишився відрізаним від передач.

Сильні дії:

30’ пробивав у падінні після флангової подачі – Шахтар виручив воротар

Слабкі дії:

42’ сфолив проти Судакова; 63’ невдало віддавав на фланг на Шепелєва; 78’ при його габаритах невдало замкнув навіс Тимчика

<< №21 Владислав Супряга (від 83’) ‒ б/о

Роблячи перші заміни на 83-й хвилині, тим більше, випускаючи гравця, який стільки пропустив, ти є віруючим – віриш у диво, а не в раціональний задум.

Головний тренер

Мірча Луческу – 5,0

Мірча Луческу. Фото: Динамо

Жаль, що прощання Луческу з Динамо та Україною виходить саме таким. Навіть нинішніх киян ми не побачили в усій глибині складу, та й окремі проблеми очевидно читалися – й не були вирішені клубом і не були належним чином озвучені тренерським штабом для того, щоб все-таки залатати ці зяючі діри. Як наслідок, Динамо на емоціях завдало Шахтарю певні проблеми в першому таймі, проте після відпочинку втратило контроль над грою й не змогло скористатися ослабленістю суперника, який грав без Бондаренка. Заміни, починаючи з 83-ї хвилини, коли з перших хвилин другого тайму суперник перехопив ініціативу, ‒ це просто фінальна крапка в цих кількарічних стражданнях.

Шахтар

№31 Дмитро Різник ‒ 6,5

Шахтар – це сильні воротарські традиції та тінь «камінного» П’ятова, яка тиснутиме ще довго на всіх, хто ризикне стати захищати ворота цієї команди. Проте Класичне дає Різнику кредит довіри та порцію впевненості. Він потягнув удар Беніто, який гарно складався під флангову подачу, зреагував на ще два удари в площину воріт. «Сухий» матч такого рівня посилить позиції Дмитра, який після травми вдало замінює Різника.

1’ після вкрай невдалого пасу Судакова назад змушений був виносити м’яча за межі поля з-під носа в Беніто; 3’ забрав безадресну подачу Беніто з правого флангу; 25’ спіймав м’яча після несильного удару Дубінчака в ближню дев’ятку; 29’ спіймав м’яча після лонгболлу Попова; 30’ потягнув удар Беніто чимось на кшталт бокових ножиць

№26 Юхим Конопля – 6,5

У Динамо на лівому фланзі була зв’язка Дубінчак – Волошин, це технічні та швидкісні хлопці. Проте Конопля давав мало шансів їм удвох користатися простором і перервав чимало непоганих пасів через свою зону. Над Юхимом впевненіше почувався Зубков, який міг імпровізувати, зміщуватися, відводити за собою захисників Динамо. Дещо гостріше стало після виходу Гочолеішвілі – як мені здається, цей тандем не до кінця розумів один одного.

21’ давав перспективний пас вздовж флангу на хід Судакову; 63’ перервав передачу Беніто на Шепелєва; 80’ розрядив ситуацію виносом після штрафного Шапаренка

№5 Валерій Бондар – 7,0

Валерій Бондар. Фото: Шахтар

Було занепокоєння щодо стану Бондаря, який переніс травму та довго не грав, проте вже на перших хвилинах Валерій багато зробив, щоб загальмувати і стримати суперників. Надалі практично не помилявся (виняток – поспішно вибитий у поле м’яч, якого здалеку пробивав Шапаренко). Своїм суперникам не залишив можливості себе проявити.

1’ перехопив один із аутів Тимчика; 2’ на межі фолу в підкаті забрав м’яча в Беніто, зірвавши контратаку; 11’ заблокував удар Дубінчака; 13’ відібрав м’яча в Волошина; 15’ обстукав м’яч об Дубінчака, заробивши Шахтарю удар від воріт; 24’ зірвав швидку атаку, вибивши в аут м’яча на лівому фланзі захисту перед Караваєвим; 31’ перервав перспективний простріл Караваєва; 61’ перервав перспективний прохід Волошина

42’ виграв верхову боротьбу біля чужих воріт, але не зміг замкнути стандарт; 45’ грубо помилився, зі свого карного майданчика відпасувавши точно під удар Шапаренка; 85’ необов’язкова жовта картка за фол проти Волошина

№22 Микола Матвієнко – 6,5

Якась нервозність відчувалася в Матвієнка на початку зустрічі, десь не вистачало концентрації та пильності. Якби Караваєв забив у першому таймі, гра точно б пішла за зовсім іншим сценарієм. Але, як не дивно, після травми Азарова та переведення на місце лівого захисника Микола стабілізувався. І хоча Караваєв із його зони ще раз пробивав досить небезпечно, загалом Матвієнко сильно дограв матч і навіть взяв участь у результативній комбінації.

4’ чітко зіграв на фланзі, обірвавши контратаку з пасу Тимчика; 11’ перевів на кутовий сильний удар Бражка; 30’ перервав перспективну флангову подачу Дубінчака; 50’ розрядив ситуацію в карному майданчику виносом; 53’ дав передгольову передачу на Невертона; 59’ перервав класний пас Бражка на правий фланг

1’ невдалою передачею вже на 14-й хвилині запустив м’яч у аут; 33’ не порозумівся з Судаковим, так що Караваєв міг забивати; 38’ лише ціною фолу та жовтої картки зірвав прорив Караваєва

№16 Іраклі Азаров >> (до 34’) ‒ 5,0

Із усіх новачків-легіонерів Азаров справляв найкраще враження, і здавалося, що без Циганкова та Ярмоленка дуже важко буде Динамо справлятися з реактивним грузином. Але Іраклі помітно випадав із комбінацій Шахтаря та мало взаємодіяв із Невертоном (загалом-то разом на фланзі вони нечасто грали). А тут ще й травма на рівному місці, через яку довелося просити заміни ще до перерви

31’ розряджав ситуацію після гострої атаки киян, але зазнав пошкодження після стику з Беніто

13’ втратив м’яча на своїй половині поля

<< №44 Ярослав Ракицький (від 34’) – 6,5

Заспокоїв гру, практично не помилявся, навіть в ризикованих довгих передачах дав всього лише кілька неточних. Чіпко та непоступливо грав із динамівцями, часто після його відбирань і перехоплень починалися атаки (до речі, гольова теж стартувала з того, що Ярослав майже в центрі поля обеззброїв Беніто). Звісно, за присутності Ваната, Ярмоленка та Буяльського перед Ракицьким могли бути поставлені значно складніші завдання, проте в цьому темпоритмі він цілком встигав за всіма подіями.

42’ здорово продовжував подачу Зубкова зі штрафного; 53’ у центрі поля виграв боротьбу в Беніто, з чого почалася в підсумку результативна атака; 65’ здорово оцінив ситуацію й навішував на кут воротарського майданчика, де за м’яч не зміг зачепитися Криськів

36’ невдало виконав першу діагональ у матчі; 57’ намагався хитро виконати штрафний, але його м’якої подачі не зрозуміли ні суперники, ні одноклубники; 58’ неточний довгий пас дістався Бущану

№6 Тарас Степаненко © – 7,0

Тарас Степаненко. Фото: Шахтар

У Динамо вже не було Сидорчука, а в Шахтаря ще є Степаненко. В цьому різниця. Навіть втрачаючи швидкість і помітно долаючи втому в останні хвилини, Тарас виконав великий обсяг робіт і здорово перенаправляв відібрані м’ячі в швидкі атаки. Ця його робота була особливо корисною, якщо врахувати відсутність Бондаренка з однієї сторони – та Буяльського з Андрієвським з іншої. Центр поля із молодим Бражком зазнав дуже серйозного тиску, і гра вийшла на користь «гірників».

10’ пасом із глибини починав одну з найкращих швидких атак дебюту матчу; 28’ перервав перспективний простріл Дубінчака; 70’ перервав хорошу скидку в карний майданчик; 79’ перехопленням у Бражка починав стрімку контратаку Шахтаря; 87’ укрив м’яча корпусом від Караваєва; 89’ перервав простріл Тимчика

37’ пробивав здалеку, проте неточно

№8 Дмитро Криськів – 5,5

Відіграв нижче очікувань: це стосується як комбінаційної гри, так і завершення, де Криськів привчив чекати від себе гостроти. Щоправда, кілька разів Дмитро опинявся на ударних позиціях, але метушився і втрачав можливість забити. Звісно, використай він свій шанс у компенсований час, або ж, навпаки, краще розпорядися м’ячем у кількох моментах із довгими передачами, оцінка, та й рахунок, були б зовсім іншими.

30’ заблокував удар Шапаренка з меж карного майданчика; 40’ розкішною подачею з правого флангу знаходив Невертона, той, якби бив сходу, міг би й забивати; 52’ підсадив на жовту картку Шапаренка

16’ сфолив проти Дубінчака на чужій половині поля; 55’ втратив можливість пробити, коли з лівого флангу його знайшли пасом у карний майданчик; 65’ втратив можливість пробити після класної подачі Ракицького

№10 Георгій Судаков – 5,5

За відсутності Бондаренка, до певної міри, свідомо відійшов у тінь. Спочатку хвилювався, припустився кількох помилок. Але постійно думав, шукав можливість одним пасом розрізати всі побудови суперників. Інколи це виходило, як у моменті, який зобов’язаний був реалізувати Сікан, інколи – ні. Але потенційний Судаков у цьому матчі не реалізувався й на половину своїх можливостей.

79’ стелив шикарну за задумом передачу на Сікана, яка дивом не стала гольовою; 90+3’ підсадив на жовту картку Дубінчака

1’ схоже, не вгадав із взуттям – чи не першим дотиком до м’яча запустив м’яча в недодачу на свого воротаря, бо поїхала ступня. Беніто ледве не скористався цією грубою помилкою; 10’ невдалим розрізним пасом не зміг вивести Зубкова на воротаря; 21’ нічого не зміг зробити на правому фланзі, коли вимальовувалася швидка атака; 33’ не порозумівся з Матвієнком, так що Караваєв міг забивати

№11 Олександр Зубков >> (до 76’) ‒ 7,0

Олександр Зубков. Фото: Шахтар

Зубков цього сезону є найбільш стабільним серед усіх атакувальних гравців Шахтаря, і ось чому. Технічний і швидкісний Саша є постійним учасником комбінаційної гри своєї команди, причому, він націлений на ворота та старається загострювати. До того ж, Зубков покриває досить велику територію поля, не боїться мінятися зонами з одноклубниками та імпровізувати. Голу не було б, якби Олександр не вклинився між оборонців Динамо по місцю центрфорварда ближче до лівої сторони поля. Ну, і якість виконання варто відзначити – в киян були моменти, коли можна було забивати, проте настільки холоднокровно та технічно чітко динамівці не грали.

15’ забрав м’яча в Дубінчака; 20’ заробив штрафний на своєму фланзі; 20’ завдав першого удару в площину воріт Динамо; 53’ класно прорвався на пас Невертона між захисниками Динамо, після чого забив єдиний у матчі гол; 72’ до кінця відпрацював на фланзі, не допустивши проходу Дубінчака

20’ штрафний виконав несильно й очевидно; 49’ погубив хороший штрафний, зарядивши в стінку

<< №29 Єгор Назарина (від 76’) ‒ б/о

Виходив, щоб стабілізувати гру в центрі поля, де явно не вистачало Бондаренка та підсідав Степаненко, який віддав усі сили. Загалом, справлявся із завданням, якщо залишити за дужками втрату м’яча на 88-й хвилині.

№39 Невертон >> (до 76’) ‒ 6,5

Швидкий технар дещо випадав із гри «гірників», але є в Невертона хороша властивість. Як гравець із низькою посадкою та вибуховою швидкістю, він неохоче розстається з м’ячем – на ньому фолять, на ньому бояться сфолити. Ви бачили, з якою повагою Тимчик і Караваєв дивилися на Невертона – боялися його торкнутися, а тим часом бразилець дав дуже якісну передачу на Зубкова, записавши на свій актив асист. Це витягнуло його оцінку – тому що в ігровому плані, звичайно, Невертон поки не повністю вписаний у гру Шахтаря і навіть у чомусь руйнував ту синергію, якої досягли було Судаков і Криськів.

41’ заробив у боротьбі з Тимчиком штрафний на фланзі; 53’ дав тонку розрізну передачу на Зубкова, який і забив переможний м’яч

3’ втратив м’яча на своїй половині поля; 6’ непогано проходив, але безадресно подав; 13’ втратив м’яча на своїй половині поля; 40’ погано розпорядився фланговою подачею Криськіва, ні пробивши, ні віддавши відразу ж з кута воротарського майданчика

<< №13 Гіоргі Гочолеішвілі (від 76’) ‒ б/о

Мав не так багато часу, щоб себе проявити. Запам’ятався мужнім, хоч і дещо безшабашним зіткненням із Дячуком, яке арбітр трактував на користь динамівця та дав Гіоргі жовту картку, а також необов’язковим штрафним, який Шапаренко заробив у боротьбі з ним біля кутового прапорця.

№14 Данило Сікан >> (до 90+3’) ‒ 6,5

Сікан класно працював по всій ширині фронту – кожен м’яч намагався зачепити та перенаправити вперед, боровся за кожен відскок або передачу. Звідси – кілька грубих фолів проти нього, два з яких завершилися жовтими картками для суперників. Міг забивати сам, все правильно робивши після проникаючої передачі Судакова, натомість, зробив свій внесок у гольову комбінацію, пропустивши в свою зону Зубкова, що капітально заплутало розуміння логіки атаки динамівцям.

14’ підсадив на жовту картку Шепелєва; 47’ підсадив на жовту картку Дячука та заробив перспективний штрафний; 56’ в принципі, Бражко фолив проти Данила так, що теж мав усі шанси на попередження; 79’ класно стартував на передачу з глибини, розкатав захисника Дячука, проте його удар з лівої потягнув воротар

1’ на своїй половині поля ткнув м’яча супернику – добре ще, що кияни не мали можливості швидко розвернутися до воріт; 6’ жорстко та непотрібно в’їхав у Бущана

№18 Кевін Келсі (від 90+’) ‒ б/о

Зовсім не мав часу, щоб щось зробити в цьому матчі.

Маріно Пушич – 6,5

Маріно Пушич. Фото: Шахтар

Шахтар дійсно спробував зіграти як Шахтар, місцями ці розкішні розрізні передачі, переведення м’яча з флангу на фланг дійсно нагадували той період, коли за «гірників» грали гравці зовсім іншого рівня. Втім, у чому ще сила Пушича, він не став вносити радикальні зміни в напрацювання попередників. У цій грі донеччан відчувалися деякі напрацювання ван Леувена та навіть Йовічевича, не кажучи вже про явні ідеї Срни – як Невертон у стартовому складі. Дещо гірше зайшли заміни від Маріно, особливо Гочолеішвілі в здвоєному фланзі, проте Шахтар грав по рахунку й задумки можна зрозуміти.