Привіт дідусю голом, Динамо зіграло 2 хвилини, неймовірний асист Піхальонка: найцікавіші події 16-го туру УПЛ

Переглядів 26435
Руслан Мороз Руслан Мороз
9 голосів
УПЛ. Фото: Google
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У 16-му турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Несподівана поразка Дніпра-1, цікава статистика Пушича, мила футболка Хобленка. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Гармати туру

Півзахисник Полісся Борис Крушинський гарно спіймав м'яч на ногу у грі з Вересом, а Богдан Кушніренко вдало зрикошетив і відкрив рахунок:

Ще одну гармату зарядив гравець Олександрії Артем Шулянський у грі проти Кривбасса.

Порятунок туру

Михайло Шестаков на останній хвилині врятував Верес від поразки:

Ось так гравці і тренерський штаб Вереса святкували гол:

Серія туру

Безпрограшна серія Полісся продовжилася до дев'яти матчів (п'ять перемог та чотири нічиї).

Востаннє підопічні Юрія Калитвинцева поступалися ще 16 вересня, коли їх мінімально обіграв Чорноморець (1:0).

Момент туру

Сергій Болбат міг відкривати рахунок у грі Колоса проти Оболоні, але дуже довго наважувався на удар.

Реакція туру

Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко саркастично відреагував на фінальний свисток арбітра матчу з Колосом, коли його команда заробила небезпечний аут.

Переможний гол туру

Півзахисник Кривбаса Джихад Бізімана забив переможний гол в матчі Олександрії (2:1).

Бізімана став першим легіонером із Руанди, який відзначився м’ячем у чемпіонатах України.

Руанда - 19 країна Африки, чиї представники забивали в українських чемпіонатах.

Асист туру

Неймовірний пас зробив півзахисник Дніпра-1 Олександр Піхальонок на старті гри з Ворсклою. Богдан Леднєв залишалося лише проштовхнути м'яч у ворота.

Святкування туру

Ворскла несподівано двічі забила Дніпру-1 та перемогла. Феліпе Родрігес забив другий гол полтавчан та відсвяткував це танцями.

Фейл туру

Ледь у свої ворота не забили гравці Ворскли у другому таймі. Міг бути смішний курйоз.

Воротар туру

Воротар Дніпра-1 Євген Волинець намагався врятувати команду. Він пішов на кутовий у штрафний майданчик Ворскли і навіть пробив головою!

Лідер туру

Для дніпрян ця поразка стала першою за понад ніж місяць. До цього підопічні Юрія Максимова перемогли у чотирьох матчах поспіль.

Дніпро-1 втратив перше місце у турнірній таблиці УПЛ. Кривбас тепер йде першим.

Обставини туру

Матч між Минаєм та Динамо так і не відбувся. Він мав розпочатися о 13:00, але вже о 13:02 у країні була оголошена повітряна тривога.

Відбій було оголошено лише о 14:36, але продовжити вже було майже неможливо через відсутність штучного освітлення на стадіоні «Минай». Під час тривоги ще й снігопад розпочався.

Подарунок туру

Захисник Чорноморця Володимир Салюк подарував м'яч форварду ЛНЗ Олексію Хобленку, який і відкрив рахунок у грі.

Футболка туру

А сам Хобленко зробив подарунок своєму дідусю, показавши після голу футболку з написом: «Дедушка, з днем народження».

Бомбардир туру

Гравець Чорноморця Андрій Штогрін забив свій шостий гол цього сезону в УПЛ і наздогнав лідерів.

Статистика туру

Шахтар переміг Металіст 1925 2:0. Перший тайм закінчився без забитих голів, а у другому відзначилися Олександр Зубков та Дмитро Криськів.

У чотирьох турах УПЛ з Маріно Пушичем Шахтар забив лише чотири голи – ще по одному було забито Динамо та Дніпру-1, з Поліссям були 0:0. Три з цих ігор були без пропущених.