Сенсація Дніпра-1, 25-річна арбітриня, супер-гол Плюмена, вилучення Кривбасу: найцікавіші події 14-го туру УПЛ

Переглядів 198182
Руслан Мороз Руслан Мороз
17 голосів
Шахтар – Дніпро-1. Фото: Google
На “УФ” – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У 14-му турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Гравець Руху забив найкращий гол сезону, Шахтар поступився Дніпру-1, скандальне вилучення у грі Кривбаса та Динамо. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Дебютний гол туру

Микита Бурда забив свій перший м’яч за Колос у грі проти Минаю.

Фізкультура туру

Воротар Колоса Кіріл Фесюн вирішив підтягнутися у воротах після невдалого удару суперника.

Засуха туру

Команда Володимира Шарана продовжила свою суху серію до 7 матчів. Востаннє Минай забивав Поліссю (1:2) ще 23 вересня.

З того часу команда має безгольову серію, тепер вже 730+ хвилин. Минай також ще не перемагав у поточному сезоні УПЛ (шість нічиїх та вісім поразок).

Фейл туру

Воротар Ворскли Павло Ісенко невдало вибив м'яч та міг отримати за комірець. Але пощастило – оболонець Мороз, миттєво зреагувавши, пробив все-таки неточно.

Гармата туру

Півзахисник Ворскли Артем Челядін неймовірно потужно пробив у грі з Оболонню. Влучив у перекладину.

Привоз туру

Щось незрозуміле зробив захисник Полісся Шабанов у власному штрафному майданчику, після чого Металіст 1925 відкрив рахунок.

Поле туру

Ось у такому басейні намагалися грати Олександрія та Верес.

Сейв туру

Воротар Вереса Богдан Когут відбив удар Жеовані з пенальті.

Найочікуваніша перемога туру

Команда Руслана Ротаня перервала серію з 11 матчів без перемог у чемпіонаті України.

Востаннє до цього Олександрія перемагала в чемпіонаті 5 серпня (домашня перемога над Металістом 1925 1:0).

Вихід туру

Гравець ЛНЗ Прядун міг ставити крапку у грі з Зорею наприкінці матчу, але не реалізував чистий вихід віч-на-віч з кіпером.

Дебют туру

25-річна Софія Причина отримала призначення на матч Зоря – ЛНЗ. Це був її дебют в УПЛ у статусі головної арбітрині! Також у матчі Оболонь – Ворскла дебютувала 31-річна Крістіна Козорог.

Спірне вилучення туру

На 12-й хвилині, за рахунку 1:0, головний арбітр матчу Кривбас - Динамо Максим Козиряцький показав пряму червону картку Данилу Бескоровайному за фол останньої надії на Ванаті.

ВАР-арбітр Денис Шурман в епізод не втручався, Козиряцького до монітора не кликав.

Тролінг туру

У чаті трансляції матчу Кривбас – Динамо провели опитування «Найкращий у першому таймі?». Серед варіантів був головний арбітр Максим Козиряцький.

Критика туру

Віцепрезидент Кривбаса Артем Гагарін відреагував на суддівство в матчі з Динамо під час прямого включення у перерві гри.

«Друзі, закінчився перший тайм матчу з Динамо. По сценарію в мене написано «Емоції»… Ну, які тут емоції? Хотілося б сказати, що перший тайм імені однієї людини, і це не гравець на полі Можете писати про свої емоції та враження в коментарі, передавати привіт людям, завдяки яким Максим Козиряцький знову приїхав у Кривий Ріг», – сказав Гагарін.

Серія туру

СаШо розпочав з перемоги. Для Динамо перемога над Кривбасом стала першою в останніх чотирьох матчах (три поразки та одна нічия).

Якби кияни не змогли перемогти Кривбас, то повторили б клубний антирекорд з п'яти матчів без перемог поспіль.

Автогол туру

Захисник Руха Роман Дідик хотів скинути своєму воротареві, а вийшов автогол.

Винос туру

Руху не щастило у грі з Чорноморцем. У другому таймі інший захисник Олексій Сич намагався вибити м'яч, але влучив у ногу Зігі Бадібанги.

Гол туру

Але Рух зумів перемогти Чорноморець після вилучення в одеситів. Неймовірний переможний гол забив Фредді Плюмен. Дідик, підключивши своїм пасом легіонера, певним чином реабілітувався асистом за автогол.

Розіграш туру

Дуже гарну комбінацію розіграли гравці Шахтаря перед голом Сікана у ворота Дніпра-1.

Пауза туру

Ні, не через тривогу, через спрей!

На 11-й хвилині матчу Олександр Піхальонок наступив на спрей головного арбітра Миколи Балакіна гри Шахтаря та Дніпра-1. Довелося викидати його.

Бомбардир туру

Від Олексія Гуцуляка цього сезону страждають гранди.

Вінгер Дніпра-1 відзначився голом в матчі 14-го туру УПЛ проти Шахтаря. Раніше він забив переможний м’яч у грі з Динамо (1:0).

Штрафний туру

Півзахисник Дніпра-1 Богдан Лєднєв відзначився голом прямим ударом зі штрафного.

Сенсація туру

Дніпро-1 після перемоги над Шахтарем (3:1) піднявся на перше місце в турнірній таблиці УПЛ.

Після 14 зіграних матчів у команди Юрія Максимова 30 очок. У другого ‒ Полісся ‒ 29 балів, у третього ‒ Кривбасу – 27.

Шахтар із 24 очками та двома матчами в запасі йде четвертим. Це перша поразка Пушича на внутрішньоукраїнській арені.