Скандальне пенальті від Монзуль, заклик гравця Олександрії, акробат Беніто: найцікавіші події 17-го туру УПЛ

Переглядів 9847
Руслан Мороз Руслан Мороз
12 голосів
Катерина Монзуль. Фото: УАФ
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Акробатичні здібності Беніто, скандальне пенальті у грі Шахтаря та Вереса, неймовірний гол Зубкова. Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У 17-му турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Танк туру

Гравець Полісся Лукас Тейлор продавив захист Дніпра-1 та зрівняв рахунок у матчі.

Нічия туру

Полісся поділило очки з Дніпром-1 в матчі 17-го туру УПЛ. Це четверта нічия команди в останніх п'яти іграх.

Раніше житомирці зіграли внічию з Вересом (1:1), Шахтарем (0:0) та Кривбасом (1:1). Єдина перемога Полісся в останніх п'яти зустрічах – 2:1 з Металістом 1925.

Пенальті туру

На 49-й хвилині гри Шахтаря та Вереса Катерина Монзуль призначила пенальті у ворота рівненської команди нібито за гру рукою Євгена Шевченка у власному штрафному майданчику.

Як це розуміти?

Відповідь дав Комітет арбітрів УАФ.

Голи туру

Неймовірний постріл від Олександра Зубкова.

Ще один крутий гол вдався форварду Зорі Едуардо Герреро.

Серія туру

Шахтар переміг Верес в матчі 17-го туру УПЛ.

Це сьомий з дев’яти матчів команди на чолі з Пушичем, в якому вони не пропустили гол.

Також були 2:0 з Металістом 1925, 1:0 з Антверпеном, 0:0 з Поліссям, 1:0 з Барселоною, 1:0 з Динамо та 3:0 з сумською Вікторією.

Гармата туру

Гравець Кривбасу Андрій Понєдєльнік зарядив у ворота Зорі наприкінці першого тайму.

Момент туру

Півзахисник Кривбаса Олег Кожушко вийшов віч-на-віч з голкіпером Зорі, обіграв його, залишалося лише закотити м'яч у порожні ворота повз захисника. Не вдалося!

Лідер туру

Кривбас поділив очки з Зорею в матчі 17-го туру чемпіонату України.

Завдяки цьому очку команда Юрія Вернидуба піднялася з другого місця в турнірній таблиці УПЛ на перше. Після 17 зіграних матчів у криворіжців 34 очки. У другого Дніпра-1 стільки ж балів, але Кривбас вище за рахунок перемоги в очному матчі (3:0).

На третьому місці з 32 очками в активі розташувалося Полісся.

Невезіння туру

Форвард Руху Ярослав Карабін міг замикати простріл після помилки від голкіпера Ворскли Павла Ісенка. Але підковзнувся!

Промах туру

Гравець Руху Ростислав Лях не влучив по м'ячу після прострілу Іллі Квасниці. Ще й в штангу влетів.

Довгоочікувана перемога туру

Чорноморець вдома обіграв Колос у 17-му турі УПЛ. Єдиний гол на 77-й хвилині з пенальті забив капітан Ілля Путря.

Чорноморець перервав свою серію з чотирьох поразок поспіль.

Колос натомість поступився вперше за 10 матчів, до цього було дві перемоги та сім нічиїх.

Захист туру

Тричі захисники Металіста 1925 заблокували постріли від Олександрії у власному штрафному майданчику.

Святкування туру

Олександрія розгромила на виїзді Металіст 1925.

Дубль оформив 21-річний півзахисник Родіон Плакса. Після першого свого голу він показав в камеру щитки, на яких було написано: «Скільки ще чекати? 23-й загін морської охорони» та «Поверніть наших героїв Азовсталі. 23 ЗМО».

Вилучення туру

Вже на 13-й хвилині матчу Оболонь – Динамо Артем Вовкун отримав пряму червону картку за фол останньої надії проти Владислава Ваната.

Пізніше Владислав забив з пенальті. А Шовковського призначили головним тренером без приставки «в.о.».