Стрибок фаната в Роналду, рекорд Модрича, сум українців, святкування австрійців: найцікавіші події третього туру Євро-2024

Переглядів 2094
Руслан Мороз Руслан Мороз
6 голосів
На «УФ» – підсумки третього туру групового етапу Євро-2024. Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про матчі головного турніру літа.

На фінальному турнірі чемпіонату Європи з футболу 2024 року завершився груповий етап. Яким він був?

Австрія сенсаційно вийшла у плей-оф з першого місця, Модрич встановив новий рекорд, Мбаппе зіграв у масці, фанат ледь не влетів в обличчя Роналду. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події третього туру Євро-2024.

Жах туру

У другому таймі вирішального матчу групи А між збірними Шотландії та Угорщини свідомість після зіткнення втратив форвард угорців Барнабаш Варґа.

ВІДЕО ТРАВМИ ТУТ

Повага туру

Вирішальний м‘яч забив угорець Кевін Чобот, він присвятив гол партнеру по збірній Варзі.

ВІДЕО ГОЛУ ТУТ

Герой туру

У тому ж страшному епізоді Домінік Собослаї побачив, що медики не сильно поспішають, тому одразу кинувся до них і допоміг принести ноші.

Експерт туру

Бастіан Швайнштайгер виступає на Євро в якості експерта на німецькому телеканалі ARD.

У перерві матчу Німеччини та Швейцарії він переплутав кавовий стаканчик з мікрофоном і почав в нього говорити.

Бомбардир туру

Німеччина могла вперше програти на Євро, але нападник Фюллькруг знову забив та врятував команду на останніх хвилинах.

Крадіжка туру

Невідомі обікрали скаутів збірної Швейцарії. Ноутбуки команди зникли з готелю.

Камери готелю зафіксували одного із підозрюваних, який причетний до крадіжки. Поліція Дюссельдорфу шукає злочинців.

Пенальті туру

Лука Модрич не забив з пенальті у вирішальній грі Хорватії проти італійців, проте зумів відкрити рахунок у зустрічі за кілька хвилин.

ВІДЕО НЕРЕАЛІЗОВАНОГО ПЕНАЛЬТІ ТУТ

Рекорд туру

Модрич став найстаршим автором забитого м'яча за всю історію Євро. 38 років та 289 днів.

Сейв туру

Неймовірний сейв від хорвата Ліваковича.

ВІДЕО СЕЙВУ ТУТ

Гол туру

Проте хорватів це не врятувало. Італійці забили на останніх хвилинах та вийшли з групи.

Журналіст туру

Італійський журналіст наробив компліментів Модричу після матчу. Він попросив Луку не завершувати карʼєру.

Модрич відповів: «Дякую за такі слова, ви мене розчулили. Я б хотів грати вічно, але прийде час, коли це все закінчиться».

Автогол туру

Куди ж без цього? Гравець Нідерландів Доніелл Мален вже на початку гри проти Австрії влупив у власні ворота.

ВІДЕО АВТОГОЛУ ТУТ

Сенсація туру

Збірна Австрії перемогла Нідерланди 3:2 в одному з найяскравіших матчів цього Євро та вийшла з групи з першого місця. З групи, де також були Франція та Польща.

Переможний гол на 80-й хвилині забив Марсель Забітцер.

Святкування туру

Ось так австрійці раділи першому місцю: відео тут

Тренд туру

Маска Кіліана Мбаппе стала трендом серед вболівальників на Євро.

Таблиця туру

Данія обійшла Словенію в таблиці, бо мала на одну жовту картку менше. Усі інші показники команд були рівними.

Кутовий туру

Руслан Маліновський ледь не виконав «сухий лист» у ворота Бельгії. Він міг стати переможним у матчі з Бельгією.