Betandyou букмекерська контора України

Фонове зображення Betandyou букмекерська контора України
9.2
рейтинг рейтинг рейтинг рейтинг рейтинг
Перейти 5400 грн
 • Реєстрація в 1 клік
 • Мінімальний депозит 25 грн
 • Фрібет до 30 євро
🌐 Сайт betandyou.com
💵 Мінімальний депозит 25 грн
🎁 Бонус 5400 грн чи фрібет 30 євро
⚡ Мінімальная ставка 5 грн
💸 Мінімальна сума виводу 40 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта UAH, USD, EUR

betandyou

Букмекер Betandyou розпочав свою діяльність ще у 2010 році. Спочатку заклад був зосереджений на азійському ринку, після компанія вирішила розширюватися.

Зараз букмекерська контора Betandyou представлений у Європі. Контора працює на базі дозволу від Кюрасао, який дозволяє функціонувати не тільки в європейських країнах, але й в Україні.

Надійність та переваги БК Betandyou

Надійність закладу є ключовим фактором при виборі клієнтами будь-якої контори. Якщо користувач не буде довіряти букмекеру, то ані привабливі бонуси, ані високі котирування, ані лінія не переконає гравця змінити свою думку. Що стосовно БК Betandyou, заклад має прийнятний рівень надійності, хоча закладу ще необхідно працювати у цьому напрямку.

У контори Betandyou гарна репутація, про що свідчать позитивні відгуки від реальних клієнтів. Саме тому букмекера Betandyou можна розглядати для подальшого проведення ставок.

Офіційний сайт БК Betandyou

Офіційний сайт контори Betandyou подібний по своєму наповненні та дизайну на майданчик інших популярних букмекерів. Сайт оформлений в жовто-чорні відтінки, має значну кількість мовних версій, у тому числі й українську.

Окрім спортивних ставок на порталі Betandyou присутні послуги з онлайн казино, різноманітних ігор, віртуального спорту та настільних ігор.

В центральній частині майданчику розмістився рекламний блок з основними акціями та інформацією про основні події. Нижче знаходиться лінія в прематчевому форматі та live, при тому у самому підвалі порталу присутні блоки з важливою інформацією: статистика, корисні посилання, результати, правила роботи зі ставками тощо.

Вибір ставок на сайті БК Betandyou

Букмекер Betandyou орієнтується у першу чергу на спортивні турніри. Саме тому на сайті контори представлена широка спортивна лінія.

Насамперед букмекер пропонує заключати парі на популярні спортивні дисципліни:

 • футбол;
 • баскетбол;
 • хокей;
 • теніс;
 • волейбол;
 • бейсбол;
 • кіберспорт;
 • UFC;
 • перегони.

Окрім цього, на сайті представлена велика кількість непопулярних спортивних розділів. Користувачі можуть заключати парі на песапалло, троттінг, гельський футбол, нетбол, вітрильний спорт тощо.

Лінії в Betandyou представлені як на актуальні події, так і на ті, що відбудуться у довгостроковій перспективі. Беттори можуть заключати парі на події, які відбудуться через декілька місяців, або навіть через рік.

Як висновок можна зазначити, що лінія у Betandyou є чудовою. На сайті присутня велика кількість подій та різноманітних результатів. В першу чергу мова йде про крупні турніри, серед яких Ліга чемпіонів, НБА, НХЛ тощо. Як приклад, на зустрічі Ліги чемпіонів контора може виставляти понад 200 різноманітних варіантів.

А ось якщо говорити про не спортивні події, то їх вибір у Betandyou порівняно невеликий. Користувачі можуть проводити ставки на політичні події не тільки в Україні, але й на світовій арені.

На вибір представлені події з суспільного життя Австралії, Великобританії, США, Румунії, Шотландії тощо. При цьому представлені лінії є широкими, користувач може проводити парі на вибори президентів, на партії, конкретного депутата і навіть на кількість голосів виборців.

При цьому на інші світові події букмекер Betandyou не розмістив ліній. Економічні чи фінансові питання взагалі не висвітлені на сайті. Це дещо зменшує можливості користувачів сайту, але не критично.

Як зареєструватися та пройти верифікацію

Потенційний клієнт букмекера може перевірити розпис на майбутні події, а також вивчити можливі варіанти для поповнення рахунку без проходження авторизації в особистому кабінеті.

Однак, якщо беттор забажає заключати ставки, то проходження реєстрації буде для нього обов’язковим. Здійснити цю процедуру на майданчику БК Betandyou може будь-який повнолітній громадянин.

При цьому він має бути впевненим, що раніше у нього не було акаунту на сайті, оскільки мультиводство є серйозним порушенням користувацьких правил. Сама процедура є простою та зрозумілою, вона не займе понад 5 хвилин.

Щоб реєстрація завершилася успішно, беттор має пройти наступні кроки:

 • перейти на офіційний портал закладу;
 • у верхньому куті обрати розділ Реєстрація. Система автоматично переправить користувача на сторінку з доступними способами створення особистого кабінету.

На першому кроці клієнт повинен обрати, яким саме чином він хоче виконати реєстрацію.

На вибір дається чотири варіанти:

 • в 1 клік;
 • за допомогою електронної пошти;
 • через мобільний телефон;
 • за допомогою соціальних мереж.

При цьому, для кожного варіанту необхідно заповнити поля з валютою грального рахунку та ввести промокод, якщо такий мається в наявності. Також букмекер пропонує на вибір три варіанти вітального бонуса.

Беттор повинен вибрати найкращу для нього пропозицію або взагалі відмовитися від участі у програмі лояльності. Натиснувши на клавішу Зареєструватися користувач підтверджує факт ознайомлення з усіма правилами закладу.

Надалі, в особистому кабінеті користувачу контори Betandyou необхідно указати особисті дані, серед яких ПІБ, дату народження, стать, місце проживання, індекс тощо. Окрім цього, створюються дані для авторизації. Обов’язково слід слідкувати за тим, щоб уся інформація була коректною.

Зверніть увагу. Перед першим запитом на виведення виграшів з особистого кабінету сам заклад сповістить гравця про необхідність здійснити процедуру верифікації.

Беттор повинен відправити на електронну пошту клієнтської підтримки фото свого паспорта, а також виписку банківського рахунку. Фахівці компанії завершать перевірку отриманої інформації протягом 1-2 робочих днів.

Якщо вся отримана інформація буде коректною та відповідатиме правилам безпеки контори, то користувач зможе здійснювати без перешкод будь-які фінансові операції.

Окрім цього, велика кількість клієнтів гральних закладів все одно забувають паролі від своїх сторінок. Для таких випадків, Betandyou передбачив форму відновлення доступу.

У ній користувач повинен вказати свою пошту або номер телефону на який поступить код підтвердження. Після використання одноразового пароля, беттор повинен два рази вписати новий пароль. Бажано самостійно здійснювати заміну даних для авторизації у конторі. Це дозволить знизити можливість перехоплення інформації сторонніми особами.

Бонусні пропозиції від Betandyou

Якісна бонусна програма часто є основним фактором, що впливає на рішення беттора, чи буде він залишатися надовго з даним закладом чи ні. Привабливі бонуси дозволяють залучувати нових гравців, а також дарують подарунки для тих користувачів, які з букмекером уже давно.

В конторі Betandyou бонусна програма є різноманітною та містить велику кількість пропозицій як для новачків, так і для бетторів, що роблять ставки уже тривалий час.

 • Перша пропозиція, що має зацікавити новачків – це бонус за проведення першого депозиту. Букмекер пропонує бонус для гравців у 100% від розміру поповнення. Для того, щоб скористатися даною пропозицією, беттору необхідно зайти на майданчик БК, виконати реєстрацію та поповнити рахунок на суму від 30 гривень. Максимальний розмір заохочення складає 3300 гривень. Щоб зняти бонус, беттор повинен відіграти перераховану суму у п’ятикратному розмірі. Ставка має бути проведена експресом мінімум з трьох подій з котируванням вище 1,40 для кожної позиції.
 • Для гравців, які уже давно йдуть по життю з букмекером, є можливість отримати подарунок у 10% до котирування експресу. Для цього користувач повинен заключити парі на Експрес дня. Подія може проводиться як у прематчі, так і у Live. У купоні має бути зібрано не менше трьох подій, тільки у цьому випадку котирування буде збільшено на 10%. Провести акційну операцію можна лише за особисті кошти, тут бонусний рахунок працювати не буде.
 • Також заклад пропонує бонус за поповнення рахунку у четвер. Щоб стати учасником акції, необхідно протягом цього дня внести на рахунок суму, починаючи від 30 гривень. Betandyou подвоїть цей платіж. Бонус обов’язково слід відіграти. Умови відіграшу ідентичні акції за поповнення першого депозиту.
 • Окрім цього, у конторі є можливість застрахувати своє парі. Букмекер може провести страхування на суму від 10% і до 100% ставки. Замовити цю послугу можна в особистому кабінеті. Якщо парі завершиться перемогою, беттор отримає на свій рахунок суму, за мінусом страховки. Якщо ставка буде програшною, то на рахунок буде переведена сума страховки. Чим більше відсоток страховки, тим вища її вартість.

В цілому бонусну програму букмекера Betandyou можна вважати привабливою. У контори є пропозиції як для новачків, так і для користувачів, які вже давно ставлять на майданчику БК.

Додаток Betandyou: де шукати та як завантажити

Букмекер Betandyou спеціально для зручності своїх гравців створив мобільну версію сайту. Для того, щоб перейти на неї, користувачу непотрібно проводити додаткових дій, просто використати для входу на майданчик смартфон або планшет.

Також букмекер розробив і повноцінний додаток. На сьогодні функціонують програми для Андроїду та iOS.

Завантажити їх можна виконавши наступні кроки:

 1. Перейти на офіційний сайт букмекера iOS.
 2. Обрати вкладку з мобільними додатками. Знайти її можна у верхньому меню у вигляді зображення смартфону. У якості альтернативного способу, можна прокрутити сторінку до самого низу та зайти в розділ Мобільні додатки, в якому будуть посилання на Андроїд та iOS.
 3. Після вибору вкладки Андроїду, завантаження файлу відбудеться автоматично. У випадку з iOS сам букмекер переправить користувача на сторінку з додатком у магазині Apple Pay.

Щоб беттор зміг використати програмне забезпечення від Betandyou, йому знадобиться залогінитися у системі. В iOS завантаження відбувається автоматично без будь-якої участі гравця. В Андроїді необхідно спочатку в налаштуваннях пристрою дати згоду на завантаження файлу зі стороннього ресурсу.

Якщо користувач вірно виконав усі кроки, то йому залишиться тільки відкрити додаток, зайти в особистий кабінет та почати робити ставки.

Ідентичний функціонал додатку – це прекрасна можливість проводити парі з будь-якої точки світу. Всі оновлення відбуваються без участі гравця, у цей час він може продовжувати активно займатися проведенням ставок.

Поповнення та виведення коштів Betandyou

Способів поповнення рахунку і зняття виграшів в Betandyou чимало і залежать вони переважно від країни проживання користувача. Для гравців з України надаються всі найпопулярніші варіанти. Зокрема беттори можуть використовувати банківські картки.

Букмекер оброблює платежі наступних банківських сервісів:

 • картки Visa/Mastercard;
 • Privat24;
 • ApplePay;
 • Masterpass.

Також заклад працює з декількома видами платіжних систем.

Для зняття виграшів і внесення коштів працюють такі гаманці:

 • Jeton Wallet;
 • Sticpay;
 • Piastrix;
 • B-Pay;
 • ecoPayz;
 • Payeer тощо.

Окрім цього, контора дозволяє користуватися для фінансових операцій криптовалютами. Betandyou підтримує близько 25 різних видів віртуальних валют. До переліку входять як широковідомі Bitcoin, Litecoin, Ethereum, так і відносно нові, серед яких PAX, QTUM, Chainlink і ін.

Якщо говорити про поповнення рахунку та виведення виграшів, то БК Betandyou має перевагу над конкурентами. Заклад надає величезну кількість способів здійснення операцій для українського ринку.

Ліміти для проведення платежів низькі, при цьому операції проходять без додаткових комісій. Зарахування коштів відбувається миттєво, незалежно від способу проведення платежу. Зняття виграшів може займати до тижня на карту, при цьому на криптогаманці знадобиться не більше 15 хвилин.

Поповнення рахунку і зняття виграшу відбувається через персональний кабінет.

Клієнтська підтримка

Клієнтська підтримка у будь-якій компанії має працювати бездоганно. Якщо у закладу некваліфікована підтримка, користувач не зможе швидко розв’язати свої питання.

Варто зазначити, що Betandyou з цим проблем не має. Зв’язатися зі службою можна через:

 • форму «поставити питання» безпосередньо на головній сторінці контори;
 • через електрону пошту – [email protected].

Недоліком клієнтської підтримки букмекера можна вважати тільки відсутність номеру телефону для контактів. При цьому іншими способами контора відповідає швидко, не більше 10 хвилин. Так що проблем з розв’язанням питань не виникне.

Клієнтська підтримка букмекера Betandyou працює в цілодобовому режимі, саме тому беттор може звернутися у будь-який момент та отримати своєчасну відповідь.