Bet2fun букмекерська контора України

Фонове зображення Bet2fun букмекерська контора України
9.6
рейтинг рейтинг рейтинг рейтинг рейтинг
Перейти 3000 грн
 • Мінімальний депозит 200 грн
 • Швидка реєстрація
 • Зручний інтерфейс
Ліцензія Кюрасао № 8048/JAZ 2017-027

Букмекерська контора Bet2fun серед української аудиторії любителів спортивних ставок користується все більшою популярністю. Високий рівень попиту серед вітчизняних гравців дозволяє компанії Fan Sport стрімко покращувати свої місця. У своєму огляді ми спробуємо детально вивчити дані про БК Фан Спорт, розглянемо особливості майданчику, а також перевіримо зручність роботи зі ставками.

🌐 Сайт

bet2fun.online

💵 Мінімальний депозит

200 грн

🎁 Бонус

3000 грн

〽 Мінімальна ставка

10 грн

💸 Мінімальна сума виводу

300 грн

📱 Мобільна версія

Да

💰 Валюта для ставок

UAH, USD,

📳 Додаток

Android, IOS

Особливості БК Bet2fun

 • Букмекерська контора України Bet2fun т веде свою діяльність в Україні з 2023 року.
 • У закладу є міжнародна ліцензія Кюрасао.
 • Офіційний сайт закладу функціонує українською мовою, також користувачі можуть відкривати рахунок у гривні.
 • Bet2fun приділяє підвищену увагу турнірам, що безпосередньо проводяться на території України.
 • Також заклад приймає ставки на чемпіонат країни з футболу, тенісні турніри, а також на кіберспортивні змагання за участю українських спортсменів.

Офіційний сайт Bet2fun UA

Сайт букмекерської контори Bet2fun UA виконаний переважно у сірих відтінках, при цьому основні ключові елементи підсвічені зеленим кольором. У верхній частині головної сторінки перераховані основні розділи, серед яких Лінія, Live, Прематч, азартні ігри та розваги.

 • На майданчику розташований тільки один рекламний блок, на якому постійно змінюється інформація про актуальні акції та доступні бонусні пропозиції.
 • Усі елементи, які є важливими для проведення ставок на спорт, розмістилися максимально зручно та доступно.
 • У правій частині головної сторінки знаходиться перелік спортивних дисциплін, на які контора приймає ставки.
 • Окремо виділені кіберстріми, альтернативні дисципліни, а також варіанти для довгострокових парі.

Функціональні можливості сайту

Усі важливі сторінки офіційного сайту букмекера Bet2fun швидко завантажуються, навіть якщо у користувача низька швидкість інтернету. Розважальний майданчик адаптований під максимально швидкий прийом спортивних парі. Завдяки простому меню будь-яку інформацію моментально знайде навіть новачок.

У користувачів букмекерської контори є чимало можливостей налаштувати сайт під себе безпосередньо у розділі Налаштування. Беттор може вибрати зручний формат котирувань (десятинний, англійський, американський тощо), індикацію змін котирувань (повну, спрощену або взагалі відключити цю функцію), назву маркерів.

Додатково користувач може активувати наступні функції:

 • налаштувати компактний вигляд;
 • висвічувати експреси дня;
 • висвічувати на екрані генератор подій;
 • установлювати розмір шрифту;
 • публікувати у купоні логотипи клубів;
 • показувати номери гри;
 • відкривати статистику у новому вікні.

Якщо у користувача буде повільний інтернет, то він зможе самостійно запустити полегшену версію сайту.

Проводити парі в live допомагають трансляції великої кількості спортивних подій, які доступні тільки зареєстрованим користувачам. Зміни котирувань підсвічуються зеленим кольором при підвищенні або червоним при пониженні.

Беттор може слідкувати за поточною статистикою, положенням клубів у турнірній таблиці або сітці, також доступний графік зміни котирувань безпосередньо по ходу зустрічі. У розділі Результати можна слідкувати за інформацією за нещодавно дограними матчами, які тільки зникли із лінії live.

Складати вірні прогнози в прематчі допомагає розділ зі статистикою, в якому представлені понад півтори десятки спортивних дисциплін. Тут можна слідкувати за нинішнім положенням команд у турнірній таблиці, результатами останніх зустрічей, історією особистих протистоянь.

Як робити ставки в букмекерській конторі Bet2fun

Щоб зробити ставку в букмекерській конторі Bet2fun, користувачу достатньо обрати потрібний матч та перенести його до купона, після чого указати будь-яку суму операції.

Розмір мінімальної ставки у закладі складає 10 гривень. Максимальна сума для операції установлюється фахівцями контори, виходячи з котирування події, популярності спортивної дисципліни та турніру, а також можливого виграшу, який дозволяється отримати на майданчику букмекера. На сьогодні це обмеження складає 2 мільйони гривень.

Безпосередньо у купоні користувач може обрати, як йому себе повести при зміні котирувань: приймати ставки тільки при підвищенні, приймати будь-які зміни або вимагати підтвердження при кожній зміні.

Фан Спорт пропонує бетторам проводити ставки різних типів. Окрім ординарів, великою популярністю користуються експреси та системи. Для експресів передбачені ті ж обмеження, що і для ординарів, кількість подій в системі обмежена 12, тому усього може бути не більше 924 варіантів.

Також контора надає можливість зібрати ланцюжок, поставити авансове парі, антиекспрес, умовне парі, лакі, патент або мультіпарі.

Також можна продати купон та отримати розрахунок по нинішньому котируванні до завершення самої зустрічі. Присутня функція страхування прогнозу, ця послуга платна, при цьому вона дозволяє користувачу застрахувати усю суму операції або її частину. Вартість страховки залежить від котирування самої події.

При оформленні ординарних парі та експресів, користувач може скористатись послугою редагування купону. У цьому випадку з’являється можливість змінювати, додавати або видаляти події.

Якщо беттор планує це зробити, він має розуміти, що розмір парі залишиться незмінним, при цьому контора утримує комісію у розмірі той, що була установлена при продажу купону.

Лінія та розпис

У лінії букмекерської контори Bet2fun представлено біля 50 спортивних дисциплін, на які можна проводити парі. Спочатку іде список найпопулярніших видів серед користувачів, після чого всі інші розташовуються по абетці.

У лінії екзотичних дисциплін необхідно відмітити гельский футбол, нетбол, сковош, спідвей, флорбол, херлінг тощо. Також контора приймає ставки на телевізійні ігри, політичні заходи, покер, лотереї.

Функціонує великий розділ з довгостроковими та спеціальними ставками. Наприклад, можна укласти ставку на переможця Ліги чемпіонів, коли вийде третя частина Аватару, хто виграє на виборах у США тощо.

Реєстрація та верифікація нового користувача

Щоб пройди процедуру реєстрації в закладі, користувачу на вибір дається три варіанти:

 • за номером мобільного. Додатково необхідно обрати валюту, у якій надалі будуть здійснюватися усі фінансові операції;
 • за допомогою електронної пошти. У цьому випадку користувач повинен залишити про себе максимальну кількість інформації, аби надалі полегшити процедуру ідентифікації. Указується країна та місце проживання, прізвище та ім’я;
 • за допомогою соціальних мереж. Усього один раз надавши доступ букмекеру до свого персонального акаунту в Facebook або Telegram, користувач зможе у подальшому швидко заходити на сайт контори.

Реєстрація на майданчику Bet2fun згідно з законодавством України, що регулює діяльність закладів, пов’язаних з азартними розвагами, спортивними ставками, дозволена тільки з 21-літнього віку.

Після завершення реєстрації на сайті букмекера користувачу стануть доступні поповнення рахунку та проведення спортивних парі. Зняття виграшів відкриється тільки після проходження процедури ідентифікації.

Для цього беттор повинен відправити в службу клієнтської підтримки контори документи, що підтверджують особистість. Необхідно пред’явити скан-копії свого паспорту, водійського посвідчення, виписки банківського рахунку з указаною пропискою.

Контора Bet2fun інформує, що процедура перевірки документів може займати до трьох діб. Якщо ідентифікація проводилась у форматі відео дзвінка, то інформація про її результати має бути надана не пізніше, ніж через 5 робочих днів. До завершення процедури перевірки клієнтський рахунок може бути заморожений, а фінансові операції обмежені.

Бонусні пропозиції та акції букмекера

Букмекер Bet2fun пропонує для своїх гравців декілька цікавих пропозицій. Проте найпривабливішою серед них є вітальний бонус 100% на перший депозит для новачків. В межах цієї пропозиції, усі охочі можуть отримати до 3 тисяч гривень бонусу.

Для цього гемблеру необхідно буде виконати декілька простих кроків:

 • пройти реєстрацію безпосередньо на сайті контори;
 • внести всі особисті дані до персонального кабінету;
 • дати згоду на участь у бонусній пропозиції;
 • внести на рахунок будь-яку суму, не менше 200 гривень.

Завершивши виконання цих завдань, користувач отримує бонус, сума якого буде відповідати розміру першого поповнення. Максимальний розмір заохочення складає 3 тисячі гривень, щоб його отримати необхідно внести на баланс таку ж саму суму.

!Зверніть увагу. Слід зазначити, що сам бонус слід відігравати. Для цього Bet2fun пропонує користувачу прокрутити весь бонус у п’ятикратному розмірі, створивши експреси мінімум із трьох подій, з котируванням кожної починаючи з 1,40. Якщо беттор успішно виконає дану процедуру, то тоді він зможе зняти весь бонус без будь-яких обмежень.

Серед інших акційних пропозицій, можна виділити наступні:

 • Козирна середа. Букмекер надає бонус 80% на усі поповнення, що проводились у цей день. Максимальний розмір заохочення складає 800 грн.;
 • Експрес дня. Контора надає гравцям уже готовий експрес, зібраний самостійно. Якщо беттор використає цю пропозицію і парі буде виграшним, то користувач отримає не тільки сам виграш, а й 100% бонус від виграної суми;
 • 100% страховка парі. Якщо акційна ставка користувача не зіграє, то контора поверне гроші на рахунок у повному обсязі;
 • Довірче парі. Цей бонус дозволяє користувачу провести операцію авансом, якщо йому не вистачить коштів на рахунку. Розмір можливої позики розраховується персонально. Використовувати авансові кошти дозволяється протягом двох діб і тільки на події, розміщені у розділі live.

Варто зазначити, що всі бонусні пропозиції доступні для використання без промокоду.

Мобільний додаток: як скачати

Мобільний додаток у конторі Фан Спорт зручний та гідно оформлений. З його допомогою користувачі можуть проводити парі цілодобово, не сидячи при цьому на одному місці.

Програму для iOS поки ще неможна завантажити з AppStore. Додаток для Андроїду доступний в Google Play, оскільки платформа блокує софт, пов'язаний з азартом. Додаток необхідно завантажити безпосередньо з офіційного сайту БК Bet2fun.

Різниця між мобільним додатком та офіційним сайтом полягає у розмірах дисплею. На пристрої інформація подається у компактному форматі. При цьому функціонал такий же, як у комп’ютерній версії. Беттор може без перешкод здійснювати поповнення рахунку, знімати виграші, консультуватися через клієнтську підтримку, дивитися трансляції тощо.

Як поповнити рахунок та зняти виграш

У користувачів, які ставлять безпосередньо у конторі Bet2fun, є досить великий вибір популярних у країні платіжних систем, щоб покласти гроші на рахунок. Це банківські картки, гаманці, інтернет-банкінг, перекази та криптовалютні операції.

На вибір гравцям пропонуються понад сто варіантів, щоб відкрити рахунок. Вітчизняні користувачі можуть без перешкод здійснювати операції в гривнях. Кошти поступають на рахунок миттєво, при цьому комісія з гравця взагалі не утримується.

Платежі можна проводити починаючи з 200 гривень, а максимум взагалі відсутній. Способи поповнення рахунку наступні:

 • банківські картки – від 200 грн.;

Для зняття виграшів у користувачів також достатньо варіантів. При цьому фахівці букмекерської контори рекомендують використовувати для отримання виграшів ті ж самі реквізити, з яких здійснювалось і поповнення рахунку.

Початкова сума, на яку можна створювати заявку на виведення виграшів, складає 300 грн. Максимуму при цьому букмекер також не передбачив. Комісія за зняття виграшів не утримується, кошти нараховуються на рахунок від декількох хвилин та до тижня, у залежності від вибраного способу.

Варіанти зняття виграшів:

 • банківські картки – від 300 грн.

Адміністрація букмекерської контори Bet2fun інформує, що може відмовити у надсиланні коштів обраним користувачем варіантом, натомість запропонувавши банківський переказ.

Клієнтська підтримка

Клієнтська підтримка БК Bet2fun працює цілодобово, без вихідних.

Для зв’язку з користувачами працюють наступні канали:

 • консультації через чат-онлайн;
 • безплатні дзвінки за номером 0800801183;
 • лист за адресою [email protected].

Швидкість обробки запитів напряму залежить від завантаженості клієнтської підтримки у певний відтинок часу. При цьому фахівці роблять все для того, щоб максимально оперативно розв’язувати усі питання, та ще й на високому рівні.