Арсенал знищив Ланс: Зінченко допоміг лондонцям пробитися в плей-офф ЛЧ

Переглядів 1058
Арсенал розтрощив французький Ланс в домашньому поєдинку п'ятого туру групового турніру Ліги чемпіонів, який сьогодні проходив у Лондоні.

Арсенал сповна помстився Лансу (1:2) за єдину поразку на груповій стадії ЛЧ. Підопічні Мікеля Артети завдяки побиттю французів гарантували собі путівку в 1/8 фіналу.

У першому таймі Арсенал відвантажив супернику п'ять голів. Голи на рахунку Гаверца, Жезуса, Сака Мартінеллі та Едегора.

По перерві Арсенал обмежився лише одним забитим м'ячем. Наприкінці матчу Жоржиньо, який вийшов на заміну, реалізував пенальті, який встановив підсумковий рахунок ‒ 6:0.

Український захисник лондонської команди Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин та був замінений у перерві.

Арсенал завдяки домашній перемозі над Лансом вперше з 2017 року зіграє у весняній стадії Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів

5 тур

Група В

Арсенал ‒ Ланс – 6:0

Голи: Гаверц, 13, Жезус, 21, Сака, 24, Мартінеллі, 27, Едегор, 45+1, Жоржиньо, 86 (пен.)