Барселона обіграла Шахтар, здобувши третю перемогу поспіль: програшний дебют Пушича на чолі «гірників»

Переглядів 989
Барса радіє голу. Фото: Google
Донецький Шахтар поступився в матчі з каталонською Барселоною. Гірники програла на полі каталонців. За український колектив забитим м'ячем відзначився Георгій Судаков.

25 жовтня в рамках третього туру групового раунду Ліги чемпіонів каталонська Барселона на своєму полі зустрічалася з донецьким Шахтарем. Для Маріно Пушича це був перший матч на посаді головного тренера гірників.

Перший тайм впевнено виграли «блаугранас», за яких точними ударами відзначилися молоді таланти Барси Ферран Торрес та Фермін Лопес. Цікаво, що вони один одному асистували.

Але в другому таймі на 62 хвилині вдалося відквитати один пропущений м'яч вже українському таланту, а саме Георгію Судакову. Асистував українцю талановитий грузин Іраклі Азаров. До слова, для Судакова цей гол став дебютним у Лізі чемпіонів.

Більше голів не було, тому в підсумку матч завершився з рахунком 2:1 на користь каталонців.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Третій тур

Барселона – Шахтар 2:1

Голи: Ф. Торрес, 28, Лопес, 36 – Судаков, 62

Голи цього поєдинку можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

• Уже сьомого листопада в Гамбурзі відбудеться матч Шахтар – Барселона.
  • В іншому матчі квартету Н Антверпен зіграє з Порту. Ця зустріч розпочнеться о 22:00 за київським часом.
  • На даний момент Барса з дев’ятьма очками впевнено лідирує в групі. Шахтар із трьома очками іде третім, у другого Порту також три бали. Четвертий Антверпен поки що пунктів не набирав.