Бенфіка знову програла в Лізі чемпіонів: Трубін пропустив гол у другому таймі

Переглядів 30682
Анатолій Трубін. Фото: Google
22-річний український воротар Анатолій Трубін взяв участь у матчі Ліги чемпіонів проти Реала Сосьєдад, який переграв португальців із рахунком 1:0.

24 жовтня в рамках третього туру групового раунду Ліги чемпіонів Бенфіка українського воротаря Анатолія Трубіна в Лісабоні приймала Реал Сосьєдад. Українець вийшов на поле в старті.

Перший тайм цього протистояння на «Да Луші» завершився нульовою нічиєю. А на 63 хвилині гостям вдалося відкрити рахунком після того, як по воротах Трубіна точно пробив Браїс Мендес.

Більше голів у цій зустрічі не було, а тому Бенфіка програла Реалу Сосьєдад із рахунком 0:1.

Гол, який пропустив Трубін, можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

В іншому матчі квартету D Інтер у Мілані обіграв австрійський Зальцбург із рахунком 2:1.

• У групі ситуація на даний момент така: Інтер і Реал Сосьєдад, маючи по сім очок, ділять першу-другу позиції. Зальцбург із трьому балами іде третім, а Бенфіка з нулем пунктів розташувалася на четвертій позиції.
  • Наступний поєдинок Ліги чемпіонів також проти Реала Сосьєдад тільки на його полі відбудеться восьмого листопада.
  • Перед цим команда Трубіна зіграє на внутрішній арені проти Каза Пії (28.10), Ароки (31.10) та Шавіша (04.11).