Бетіс шокував Кривбас, забивши тричі за три хвилини: результат матчу команди Вернидуба у Лізі конференцій

Переглядів 755
4 голоси
Олег Кожушко (праворуч). Фото: ФК Кривбас (Кривий Ріг)
Бронзовий призер УПЛ Кривбас припинив участь у єврокубках, програвши й другий матч фінальної кваліфікації Ліги конференцій іспанському Бетісу (0:3).

Кривбас продовжує лихоманити. На старті нового сезону команда Юрія Вернидуба зазнала вже п’ятої поразки у семи матчах (в усіх турнірах), але так боляче криворіжців, як це зробив Бетіс у матчі відповіді плей-оф кваліфікації Ліги конференцій, ще не били.

Поєдинок у Севільї Кривбас розпочав здорово і навіть міг забивати, але відмінну нагоду змарнував Бандейра, а господарі, які довго розгойдувалися увімкнулися наповну наприкінці першого тайму.

За три хвилини зелено-білі тричі покарали Кривбас за не дуже вдалі дії в обороні і поховали будь-які надії на інтригу. Злим генієм для української команди став марокканець Абде Еззальзулі, який спершу віддав асист, а згодом вистрілив дублем.

По перерві гра заспокоїлась і гольовими моментами та власне голами не потішила: Бетіс грав по рахунку і не витрачав зайвих сил, а у Кривбасу, шкода, але геть нічого не виходило в атаці.

Ліга конференцій. Фінальна кваліфікація

Бетіс (Севілья, Іспанія) – Кривбас (Кривий Ріг, Україна) – 3:0 (3:0)

Голи: Руїбаль, 40, Еззальзулі, 41, 43.

• Жеребкування  групового етапу ЛК відбудеться завтра, у п’ятницю, 30 серпня.
  • В сезоні 2024/25 рр. розіграш Ліги конференцій відбувається вчетверте. Перший трофей підкорився римській Ромі, другий здобув англійський Вест Хем з Лондону, а третій грецькому Олімпіакосу. Фінал Ліги конференцій-2024/2025 відбудеться 28 травня 2025 року на «Вроцлав Стедіум» у Польщі.