«Чому ви вирішили, що вони такими були?»: Кучер дав прес-конференцію після програшного матчу, в якому він отримав жовту картку

Переглядів 3981
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Чому ви вирішили, що вони такими були?»: Кучер дав прес-конференцію після програшного матчу, в якому він отримав жовту картку
Олександр Кучер. Фото: Дніпро-1
Наставник Дніпра-1 Олександр Кучер висловився стосовно поразки його команди у виїзному матчі 1/16 фіналу Ліги конференцій проти кіпріотського АЕКа.

Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер прокоментував поразку своєї команди в першому матчі 1/16 фіналу Ліги конференцій проти АЕКа з Ларнаки (0:1). Зазначимо, що на 90+4 хвилині Олександр Кучер отримав жовту картку від головного рефері матчу.

«Ми розуміли, що суперник буде нас пресингувати, вони будуть розкриватися, бігти вперед, а ми за рахунок контролю м’яча станемо створювати собі простір і атакувати. Щодо замін, то вони не були хаотичними. Чому ви вирішили, що вони такими були? Нормальні були заміни», – сказав на післяматчевій прес-конференції Кучер, якого цитує офіційний сайт Дніпра-1. 

Також наставник дніпрян додав наступне стосовно замін.

«Треба було підсилити гру, коли ми вже програвали – випустили агресивного Когута і швидкого Назаренка вперед. Думаю, що це були рівноцінні заміни, тому що було пошкодження у Довбика, а Піхальонок вже набігався під кінець матчу, тому треба було їх замінити і випустити свіжі сили у гру», – додав Кучер.

Матч-відповідь Дніпро-1 - АЕК Ларнака відбудеться 23 лютого.