Динамо потрапило у кваліфікацію до Ліги Європи: Костюк розкрив, де гратиме команда матчі єврокубків
Головний тренер київського Динамо Ігор Костюк висловився щодо потрапляння біло-синіх до першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи після виграшу Кубка України.
Вчора, 20 травня, в рамках фіналу Кубка України ФК Чернігів поступився київському Динамо з рахунком 1:3.
Після поєдинку головний тренер біло-синіх Ігор Костюк розповів, де його команда планує проводити домашні матчі єврокубків, а також висловився щодо підготовки до майбутнього сезону, який розпочнеться на початку липня.
«У Польщі, в Любліні. Поки що на нас чекає кваліфікація Ліги Європи. Перше завдання – пройти цей плей-оф. Ми вже повністю спланували збір, дати матчів, усе опрацювали в цьому напрямку, прекрасно розуміємо, коли збираємося, коли починаємо роботу», – цитує Костюка Dynamo.kiev.ua.
- Перемога у Львові принесла до клубного музею київського Динамо 14 за ліком Кубок України.
- Завдяки здобуттю КУ 2025/26 років у біло-сині вибороли путівку до кваліфікації Ліги Європи (перший раунд) на наступний сезон.