Дніпро-1 врятував нічию з Вадуцем та зберіг за собою друге місце у ЛК: відео голів Довбика та Піхальонка

Переглядів 1167
Дніпро-1. Фото: Дніпро-1
Гол та асист форварда Артема Довбика дозволили Дніпру-1 зіграти в гольову нічию 2:2 з Вадуцом. Дніпряни тепер мають в своєму активі чотири очки.

Шостого жовтня у рамках третього туру групового раунду Ліги конференцій Дніпро-1 зустрічався з Вадуцем із Ліхтенштейну. До речі, суперник дніпрян грає у другому дивізіоні Швейцарії, де йде на передостанньому місці.

Українська команда досить швидко відкрила рахунок у поєдинку після того, як на п'ятій хвилині точно пробив головний голеадор дніпрян Артем Довбик, який скористався передачею бразильця Бузанелло. Але ще до перерви гостям вдалося вирівняти становище після того, як точно пробив Фабіо Фер. У роздягальню команди пішли за рахунку 1:1.

У дебюті другої половини поєдинку Седрік Гассер вивів Вадуц уперед. Але дніпряни проявили характер. І знову заявив про себе Довбик, асистувавши Олександру Піхальонку, який зумів зрівняти рахунок.

У результаті двобій завершився внічию 2:2.

Ліга конференцій. Група Е. Третій тур

Дніпро-1 – Вадуц – 2:2 (1:1)

Голи: Довбик, 5, Піхальонок, 78 - Фер, 26, Гассер, 47.

Відео голів дивітья тут.

Інший матч групи між АЗ та Аполлоном розпочнеться о 22:00. Наразі українська команда з чотирма очками в активі йде на другому місці у квартеті.