Драма в Кракові: Шахтар поступився Леху, але вийшов у чвертьфінал Ліги конференцій
Шахтар невдало розпочав поєдинок проти Леха. Вже на 13-й хвилині познаньська команда вийшла вперед – точним ударом відзначився форвард Мікаель Ісхак. А в компенсований час до першого тайму арбітр призначив пенальті у ворота «гірників» після перегляду ВАР. І знову Ісхак пробив точно, оформивши дубль.
Другий тайм пройшов не найкращим чином для Шахтаря. Лех мав більше небезпечних моментів, але «гірники» змогли вразити ворота польської команди – після навісної передачі з флангу Моутінью записав на свій рахунок автогол.
На 84-й хвилині Невертон мав прекрасний шанс відзначитися, але м’яч пройшов поруч зі стійкою.
Незважаючи на поразку, Шахтар за підсумками двох матчів пройшов в чвертьфінал Ліги конференцій.
Після закінчення поєдинку гравці команди влаштували масову сутичку, в результаті якої арбітр показав другу жовту картку захиснику донецької команди Алаа Граму.
Ліга конференцій
1/8 фіналу
Матч-відповідь
Шахтар – Лех – 1:2
Голи: Ісхак, 13 (0:1). Ісхак, 45+7 – з пенальті (0:2). Моутінью, 67 – автогол (1:2).
Перший матч – 3:1
Пари 1/4 фіналу Ліги конференцій
- Шахтар – АЗ
- Крістал Пелас – Фіорентина
- Райо Вальєкано – АЕК
- Майнц – Страсбур
Матчі пройдуть 9 та 16 квітня.
Фінальний матч поточного розіграшу турніру заплановано на 27 травня. Гру прийматиме німецький Лейпциг.