Екс-динамівець Віда залишив Загреб без Ліги чемпіонів: хорвати розгубили перевагу у два м'ячі

Переглядів 1628
0 голосів
Домагой Віда. Фото: Динамо
Динамо Загреб українця Богдана Михайліченка пролетів повз останній раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. Хорвати у матчі-відповіді були за крок від виходу до наступної стадії.

АЕК у Загребі виграв перший поєдинок з рахунком 2:1, За кілька днів Динамо завітало до Афін та здійснило справжнє диво.

Загребська команда до 90-ї хвилини забила два м'ячі, які виводили її до наступної стаді, однак у компенсований час все перевернулося з ніг на голову.

На останніх секундах основного часу АЕК при рахунку 2:1 заробив право на пенальті. Бронзовий призер минулого ЧС у Катарі Ливакович підбив удар, проте на добиванні першим опинився не чужий для динамівців Загреба та Києва Домагой Віда.

Ветеран АЕКа на 90+10 хвилині зробив рахунок 2:2, який за підсумками двох зустрічей виводить АЕК у заключну стадію кваліфікації ЛЧ.

Український захисник Динамо Загреб Богдан Михайліченко відіграв увесь поєдинок та заробив вилучення, яке потім було скасовано після перегляду VAR.