Екс-гравець збірної України вивів Зімбру в наступний раунд кваліфікації Ліги конференцій: забив переможний гол у першому таймі

Переглядів 1661
Денис Дедечко. Колаж: УФ
Молдовський Зімбру завдяки голу 36-річного українського захисника Дениса Дедечка переміг Ла Фіоріту та вийшов до наступного кваліфайн-раунду єврокубків.

20 липня в рамках матчу-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій молдовський Зімбру українця Дениса Дедечка зустрічався з Ла Фіорітою, яка представляє Сан-Маріно. Перший поєдинок завершився внічию 1:1.

У другому матчі Зімбру вдалося виграти поєдинок з рахунком 1:0, завдяки голу Дедечка на 35 хвилині зустрічі.