Фатальна помилка Трубіна коштувала Шахтарю перемоги над Реалом: «гірники» були близькими до сенсації у ЛЧ

Переглядів 3674
Шахтар – Реал. Фото: ФК Шахтар
Шахтар на останніх хвилинах втратив перемогу над Реалом у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинок у Варшаві закінчився з рахунком 1:1.

Шахтар після поразки тижневої давнини на «Сантьяго Бернабеу» прагнув довести, що здатен боротися за результат проти чинного переможця ЛЧ. «Помаранчево-чорні» заради підготовки до другої зустрічі з королями Ліги чемпіонів пожертвували перенесенням матчу шостого туру УПЛ проти ФК Львів.

Тижнева підготовка до матчу у Варшаві та домашня атмосфера на стадіоні «Війська Польського» ім. Пілсудського стали запорукою для здобуття необхідного результату для української команди.

В першому таймі команди демонстрували рівну гру, маючи кілька потенційних нагод для того, аби відкривати рахунок. Але суперникам не вдалося піти на перерву за власної переваги в рахунку, відклавши розв'язку протистояння на другий тайм.

Кращого початку другого тайму для Шахтаря годі було й думати – рейд Богдана Михайліченка та його передача в штрафний майданчик знайшла Олександра Зубкова, який переграв на другому поверсі Ферлана Менді та не залишив шансів Андрію Луніну врятувати Реал від пропущеного голу.

Пропущений гол пробудив Реал, який кинувся відігруватись, але Шахтар ледь не покарав суперника у контратаці. Судаков та Зубков вийшли з-під пресингу та вивели на побачення з Луніним Траоре, але українець в цьому епізоді першим опинився на м'ячі та не дав буркінійцю відзначитися.

З плином часу Реал взяв гру під свій контроль та намагався зламати героїчну оборону Шахтаря, який не зумів втримати переможний результат під шаленим тиском.

В компенсований час до другого тайму Тоні Кроос знайшов у штрафному Антоніо Рюдігера, який скористався помилкою на виході Анатолія Трубіна. Воротар Шахтаря при спробі зіграти на виході зіштовхнувся з Рюдігером, що призвело до травмування обох футболістів.

Обом гравцям після епізоду знадобилася медична допомога. Фінальний свисток зафіксував підсумковий результат – 1:1.

Шахтар вирішуватиме своє майбутнє у двох заключних поєдинках проти Селтіка (25 жовтня) та Лейпцига (2 листопада).