«Готові чемпіони України»: фанати коментують гру Руха в Юнацькій лізі УЄФА

Переглядів 2535
Мілан - Рух. Фото: Google
Львівський Рух дав справжній бій італійському Мілану, але програв та вилетів з єврокубків. Фанати галицької команди оцінили гру львів'ян, які гідно представили Україну в престижному турнірі.

28 лютого в Італії в рамках 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА львівський Рух зіграв з Міланом.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. У другій половині зустрічі також довго не було зафіксовано взяття воріт. На 85 хвилині Кевін Дзеролі своїм точним ударом вивів «россонері» вперед. Львів'янам не вдалося повернути паритет статусу поєдинку.

Як підсумок, матч завершився перемогою Мілана з рахунком 1:0. До чвертьфіналу вийшла італійська команда.

Фанати на офіційній сторінці Руха у Фейсбуку коментують гру львів’ян у єврокубках.

Orysya Kitela: «Молодці хлопці! Гідно показали себе. Ваші перемоги попереду!»

Сергій Барчишин: «Ви супер молодці»

Мар’яна Підгурська: «Молодці,ви і так багато досягнули,все ще попереду»

Zhanna Stolyarchuk: «Поступаємось, але поступаємось дуже гідно!!! Хлопці , дякую вам за гру!»

Вася Вітязь: «Це велике досягнення! Молодці!»

Ivan Tarkh: «Тепер зберегти цю команду, трошки підсилити - і готові чемпіони України)))»